Kestokol D 300 HV
EN 204/D3 liim

Kestokol D 300 HV on standardi EN 204 D3-klassi PVAC-puiduliim.

Eriomadused

  • Ühekomponentne
  • Säilivusaeg 12 kuud 
  • Sobib hästi puitplaatide fooliumiga katmiseks

Materjalid

Rakendus

Kestokol D 300 HV on reaktiivne pisut suurema viskoossusega PVAc-dispersioonliim. See sobib hästi täispuidu, parketi, vannitoamööbli ja laminaadi liimimiseks ning eelkõige puitplaatide fooliumiga katmiseks. Niiskuskindlusklassiga D3 liimi Kestokol D 300 HV saab kasutada siseruumides, mis puutuvad sagedasti kokku kõrge niiskusega, voolava või kondensveega või välisruumides, mis ei puutu kokku ilmastikumõjudega.

Pakendi suurus Toote kood
Kestokol D 300 HV 15 kg T2542.015
pH

2,7

Värvid

Valge, kuivanult läbipaistev

Vöö nihketugevus

Tugevus 24 h +45 °C / 90% suhteline õhuniiskus pärast kliimastressi tsüklit > 5 N/mm

Viskoossus

9500 mPas (Brookfield, RVT +20 °C)

Avatud aeg

Vt kasutusjuhendit.

Tarbimine

120–150 g/m² (täispuit)
60–100 g/m² (fooliumkate)

Pressimisaeg

20 min (Mänd, puidu niiskussisaldus 12%, temperatuur 20 °C, 65% suhteline õhuniiskus)

Kompressioonirõhk

0,5 N/mm²

Minimaalne kile moodustumistemperatuur

+10 °C

Puidu niiskusesisaldus

6–15 %

Ladustamine

Avamata, üle +1°C, 12 kuud. Pärast pikemaajalist hoiustamist tuleb toode enne kasutamist läbi segada.

Kasutusjuhend

Kontrollige, et liimitavad pinnad sobiksid hästi kokku. Kandke liim ühtlase kihina ühele liimitavatest pindadest. Pange pinnad kokku ja pressige, üritades avaldada võrdset survet kogu ühenduspinna ulatuses. Liimitavad pinnad võib kokku pressida külm-, kuum- või kõrgsageduspressiga. Ühendus saavutab lõpliku tugevuse ja veekindluse 7 päeva jooksul.

Teatud puidutüüpide puhul võib liimi happelisus põhjustada ühenduskohas värvimuutuse. Rauaga kokkupuutudes võib ühenduskoht veidi värvi muuta.

Kulu mõjutab liimi tööaega järgmiselt: (mänd, puidu niiskussisaldus 12%, 23 °C, 50% RH):


Kulu (g/m²)Tööaeg (minutit) 
603
80 4
1206
15010


Lisainformatsioon

Käesoleval tootelehel esitatud teabe aluseks on meie ettevõttes läbi viidud katsete tulemused ja meie praktilised teadmised. Tehnilised andmed on määratletud standardtingimustes. Toote tõhusus ja tulemus olenevad kohapealsetest töötingimustest. Samuti oleneb tulemus töömeetodist. Meie kvaliteedijuhtimissüsteem tagab ettevõtte toodete kõrge kvaliteedi. Me ei võta vastutust toote ebaõige kasutamise või valitsevate tingimuste korral, mille üle meil puudub kontroll. Seega ei ole meil võimalik võtta endale vastutust lõpptulemuse eest. Toote kasutaja peab toote sobivust planeeritud rakendusel katseliselt kontrollima.

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kandke kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Teavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate veebisaidilt www.kiilto.com.