Kiilto Tixo

Lahustipõhine, niiskuskindel, tiksotroopne kontaktliim, mis sobib ideaalselt naha, tekstiili, puidu, vineeri, papi, metalli, kummi ja plastiku liimimiseks.

Eriomadused

  • tiksotroopne
  • mittetilkuv
  • väga temperatuurikindel
  • niiskuskindel

Materjalid

Rakendus

Universaalliim käsitööks, parandamiseks jne. Sobib hästi igat tüüpi ehitusprofiilide paigaldamiseks, nagu PVC-põrandaliistud, trepiliistud, vahedetailid, ääredetailid ja astmekatted. Sobib ka korkmattide ja eri liiki tihendite, laminaadi, vineeri, kummi, naha ja mitmesuguste ehituspaneelide liimimiseks. Ei sobi tugevalt plastifitseeritud PVC ja polüolefiinplasti liimimiseks. Mitte kasutada vaipkatete paigaldamiseks.

Pakendi suurus EAN kood
0,33 l 6411511032338
1 l 6411511032017
5 l 6411511032055
Erikaal

0,9 kg/dm³

Kasutustemperatuur

5–25 °C

Kulu

2 m²/l (kahele küljele)

Ladustamine

Suletud originaaltaaras 12 kuud (temp. 20 °C) Enne kasutamist segage hoolikalt läbi.

Pakendi suurused

50 ml, 1/3 l, 1 l, 5 l

Sideaine tüüp

Polükloropreeni alusel lahustipõhine liim

Tööaeg

60–120 min

Kasutusjuhend

Kandke liim mõlemale liimitavale pinnale pintsli või liimilabidaga. Laske kuivada 5–30 minutit (oleneb ümbritsevatest oludest). Kui liimikiht on puutekuiv, suruge pinnad kokku nii tugevalt kui võimalik. Liim nakkub kohe, aga saavutab lõpliku tugevuse paari päeva jooksul. Lahusti ja töövahendite puhastamine: kasutage kontaktliimilahustit Kiilto Kontaktliimi vedeldi.

Lisainformatsioon

Käesoleval tootelehel esitatud teabe aluseks on meie ettevõttes läbi viidud katsete tulemused ja meie praktilised teadmised. Tehnilised andmed on esitatud standardtingimustes. Toote tõhusus ja kasutamise tulemus sõltub kohapealsetest töötingimustest ja -viisidest. Meie kvaliteedijuhtimissüsteem tagab ettevõtte toodete kõrge kvaliteedi. Me ei võta vastutust toote ebaõige kasutamise või valitsevate tingimuste üle, mille üle meil puudub kontroll. Seega pole meil võimalik võtta endale vastutust lõpptulemuse eest. Toote õige kasutamine eeldab, et kasutaja tutvub tööjuhendis kirjeldatud tööpõhimõtete ja toimingutega.

Keskkond ja ohutus

Toode sisaldab lenduvaid, kergestisüttivaid lahusteid. Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Teavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.