Kiilto Pikaliima Gel kiirliim

Geel, mittetilkuv superliim peaaegu kõigile materjalidele, nt portselanile, metallidele, plastidele, kummile, juveelidele, puidule ja kangale, ka vertikaalsetele pindadele. Ei sobi polüetüleenile ja teflonile.

Materjalid

Rakendus

Kiilto Pikaliima Gel sobib väikeste pindade, nt puidu, papi ja paberi liimimiseks ning paljude kõvade plastide, kummi, portselani ja metalli liimimiseks.

Erikaal

1,05 kg/cm³

Hooldustemperatuur

-40–+100 °C

Kasutustemperatuur

+18–20°C

Konsistents

geel

Kuivamise kiirus

5 s–2 min sõltuvalt aluspindade kvaliteedist ja kasutatud liimi kogusest. Lõpptugevus pärast umbes 12 h.

Kulu

1 tilk/5 cm²

Ladustamine

Avamata 12 kuud. Madalam temperatuur +5 –10°C pikendab kõlblikkusaega.

Sideaine tüüp

Etüül-tsüanoakrülaat

Suhteline õhuniiskus

30–70 % RH

Viskoossus

30000 mPa

Kasutusjuhend

Puhastage atsetoonis niisutatud lapiga liimitavad pinnad mustusest, roostest, õlist, puhastusvahenditest jne. Sõltuvalt juhtumist võib pindu enne puhastamist lahustiga puhastada peene liivapaberiga. Enne liimimist niisutage veidi poorseid pindu, näiteks portselani ja puitu. Keerake tuubi kork ja otsik lahti. Torgake terava otsaga läbi tuubi kile tuubi otsas. Keerake otsik kindlalt kinni. Kandke õhuke liimikiht ühele liimitavale tükile ja kasutage teist tükki liimi laialimäärimiseks. Koostage viivitamatult ja suruge sõrmede vahel kindlalt kokku. Tavaliselt on hoidmine 5–30 s jooksul piisav, et liidetud tükki saaks liigutada ja edasi töödelda. Ärge liimitud kohta enne kõvastumist liigutage. Õhuke liimikiht kõvastub kõige kiiremini ja tagab liimitud ühendusele suurima tugevuse. Kõvastumata liimi saab eemaldada atsetooniga. Kõvastunud liimi saab atsetooniga pehmendada, kuid eemaldada ainult mehaaniliselt.

Lisainformatsioon

Sellel tootelehel esitatud teabe aluseks on meie ettevõttes läbi viidud katsete tulemused ja meie praktilised teadmised. Tehnilised andmed on määratletud standardtingimustes. Toote tõhusus ja tulemus sõltub kohapealsetest töötingimustest ja -meetoditest. Meie kvaliteedijuhtimissüsteem tagab meie toodete kõrge kvaliteedi. Me ei võta vastutust toote ebaõige kasutamise või valitsevate tingimuste üle, mille üle meil puudub kontroll. Seega, ei ole meil võimalik vastutada lõpptulemuse eest. Toote õige kasutamine eeldab, et kasutaja tutvub tööjuhendis kirjeldatud tööpõhimõtete ja toimingutega.

Keskkond ja ohutus

Vältige naha ebavajalikku kokkupuudet kõvastumata tootega, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge toote ohutuskaardiga. Teavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.