Kiilto Maalarinpesu

Leeliseline puhastusaine veekindlate sise- ja välispindade puhastamiseks enne värvimist. Sobib näiteks värvitud seinte, keraamiliste plaatide, plekk-katuste ja muude metallkonstruktsioonide ning betoonpõrandate puhastamiseks. Loputage maha.

Materjalid

Rakendus

Kiilto Maalarinpesu on leeliseline puhastusaine pindade puhastamiseks enne värvimist. Eemaldab mustuse ja nõgi plekk-katustelt, metallist veesüsteemidelt ja muudelt plekk-konstruktsioonidelt. Sobib rasvase mustuse eemaldamiseks betoon- ja metallpõrandatelt, nt tööstushallides, garaažides, hooldusjaamades, mootoriruumides ja remonditöökodades. Sobib väga hästi mustuse ja rasva eemaldamiseks raskeveokitelt ja kaevandusmasinatelt. Tootel pole omapärast, ebameeldivat lõhna. Toode on täielikult veeslahustuv ja sobib õliste määrete mahapesemiseks.

Pakendi suurus EAN kood
1 l 6411517036019
Ladustamine

Avamata originaaltaaras temp. üle 1 °C 5 aastat

Pakendi suurused

1 l ja 5 l plastnõu

Sideaine tüüp

Mitteioonilised tensiidid <5%

pH

Lahjendamata puhastusaine u 13, lahjendatud puhastusaine u 12

Kasutusjuhend

Kandke lahus pinnale harjaga. Parema lõpptulemuse saamiseks kasutage sooja vett. Väga mustade pindade puhul laske lahusel enne loputamist veidi aega mõjuda. Loputage põhjalikult sooja veega ja laske enne värvimist kuivada. Vihm parandab tulemust puhastusainet plekk-katuselt või muudelt välispindadelt maha loputades. Pinnad, mida ei saa loputada, puhastatakse kaks korda puhta veega niisutatud puhastusvahendiga ja kuivatatakse seejärel.

Kasutage 1/2–2 l/m² lahust olenevalt mustuse kvaliteedist ja hulgast.


LahjendamineMaalarinpesu (osa)vett (osa)
Tavaline pesu enne värvimist120–50
Plekk-katused ja metallkonstruktsioonid110–20
Survepesusüsteemid110–100
Õlised pinnad15–20


Lisainformatsioon

Käesoleval tootelehel esitatud teabe aluseks on meie ettevõttes läbi viidud katsete tulemused ja meie praktilised teadmised. Tehnilised andmed on määratletud standardtingimustes. Toote tõhusus ja tulemus sõltub kohapealsetest töötingimustest ja -meetoditest. Meie kvaliteedijuhtimissüsteem kindlustab ettevõtte toodete kõrge kvaliteedi. Me ei võta vastutust toote ebaõige kasutamise või valitsevate tingimuste korral, mille üle meil puudub kontroll. Seega, ei ole meil võimalik võtta endale vastutust lõpptulemuse eest. Toote õige kasutamine eeldab, et kasutaja tutvub tööjuhendis kirjeldatud tööpõhimõtete ja toimingutega.

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Teavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.

Soome Võtmelipp