Kiilto Lattiavaha
Põrandavaha

Kiilto põrandavaha sobib lakitud puit-, plast-, linoleum- ja looduskivist põrandatele. Katab kriimustused ja kulumisjäljed ning moodustab põrandale läikiva ja kaitsva pinna. Muudab puhtuse hoidmise lihtsamaks. Kui põrand on vahatatud muu vahaga, soovitame vana vaha eemaldada. Ei sobi värskelt värvitud, katkisele või uuele parketile, õhukesele puitparketile, laminaadile ega keraamilistele plaatidele.

Eriomadused

Poolläikiv, kulumiskindel vahakile. Katab kulumisjäljed ja kriimustused, taastades põranda pinna sära. Muudab puhtuse hoidmise lihtsamaks.

Lingid

Materjalid

Rakendus

Sobib lakitud puit-, plast-, linoleum- ja looduskivist põrandatele. Kui põrand on vahatatud muu vahaga, soovitame vana vaha eemaldada. Ei sobi värskelt värvitud, katkisele või uuele parketile, õhukesele puitparketile, laminaadile ega keraamilistele plaatidele.

pH

Toote pH: 8
Lahuse pH: 8

Välimus ja lõhn

Hele vedelik. Lõhnavaba.

Tootja riik

SOOME

Pakendi suurus Toote kood GTIN
8 x 500 ml T7874.930 6417964787405
Hoiustamine

Kaitske külmumise eest.
Kõlblikkusaeg vähemalt 3 aastat alates valmistamiskuupäevast.

Kasutusjuhend

Peske põrand. Valage kuivanud põrandale 0,5 dl (2 korki) vaha ja kandke vaha õhukese kihina laiali kasutades veega niisutatud lappi või moppi. Laske kuivada vähemalt 40 minutit, niiskes õhus kauem. Vaha kuivamisel vältige ventilatsiooni ja tuuletõmmet. Vältige põranda vahatamist äärmuslikes tingimustes, nagu otsene päikesevalgus või liiga külm ruum. Kui põrand on eelnevalt vahatatud mõne muu vahaga, soovitame vana vaha eemaldada.

Keskkond ja ohutus

Vältige tarbetut kokkupuudet nahaga. Pidevaks kasutamiseks on soovitatav kasutada kaitsekindaid. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega ja pöörduda arsti poole. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

INCI

STYRENE-ACRYLATE COPOLYMER, ACRYLIC COPOLYMER, ETHOXYDIGLYCOL, TBEP, FATTY ALCOHOL ETHOXYLATE POLYMER