Kiilto Kodin Klorite

Desinfitseeriv ja valgendav vahend märgade ruumide silikooni ja vuugitäite puhastamiseks, hallitusseente eemaldamiseks ja leviku peatamiseks.

Eriomadused

  • desinfitseerib kahhelpinnad, tualetipotid, sauna- ja pesuruumid, terasest kraanikausid, koristusvahendid, prügianumad jms
  • desinfitseerib põranda äravooluava
  • eemaldab halvad lõhnad
  • pleegitab tekstiile ning töötlemata ja surveimmutatud puitpindu
  • sobib plekkide eemaldamiseks valgelt pesult

Materjalid

Rakendus

Kiilto Kodin Klorite desinfitseerib kahhelpinnad, tualetipotid, sauna- ja pesuruumid, terasest kraanikausid, koristusvahendid, prügianumad jms. Desinfitseerib põranda äravooluava ja eemaldab halvad lõhnad. Pleegitab tekstiile ning töötlemata ja surveimmutatud puitpindu. Sobib ka plekkide eemaldamiseks valgelt pesult.

Pakendi suurus EAN kood
Kiilto Kodin Klorite 6417964784619
Sideaine tüüp

Klooripõhine valgendi < 5%

Tarbimine

Hoida jahedas, valguse eest kaitstult. Kaitsta külmumise eest. Säilivusaeg vähemalt 5 aastat tootmiskuupäevast.

pH

Kontsentraat 13.0 tugevalt leeliseline
Kasutuslahus 12.0 tugevalt leeliseline

Kasutusjuhend

KÕVADE PINDADE DESINFITSEERIMINE: 1 dl / 5 l vett. Peske pind ja loputage.

KORISTUSVAHENDITE DESINFITSEERIMINE: 1 dl / 5 l vett. Pange koristusvahendid pesuvahendi lahusesse likku ja hoidke seal 15 min. Loputage.

ÄRAVOOLUAVA LÕHNAEEMALDUS: Kallake 2-–5 dl lahjendamata Kodin Klorite’it äravooluavasse. Laske mõjuda 15
min. Peske ja loputage.
TEKSTIILIDE VALGENDAMINE: Lisage 1–2 dl Kodin Klorite’it 5 liitrisse külma vette ja leotage esemeid selles 15 min. Või valage 1–2 dl pesumasinasse, eelpesu 40 °C. Pärast peske tavalise pesuprogrammiga.

PLEKKIDE EEMALDAMINE VALGELT PESULT: 50 ml / 5 l vett. Tehke plekk kõigepealt märjaks, siis töödelge Kodin Klorite’i lahusega. Loputage.

PUITPINDADE VALGENDAMINE: 5 dl / 5 l vett. Tehke pind kõigepealt märjaks, siis töödelge Kodin Klorite’i lahusega. Laske mõjuda 15 min. Harjake piki puusüüd. Loputage

Lisainformatsioon

Toode sisaldab naatriumhüpokloritit, mis vabastab kokkupuutel hapetega kloorgaasi. Ärge segage Kiilto Kodin Klorite’it teiste puhastusvahenditega. Hoidke toodet valguse eest kaitstult jahedas, max. 25 C temperatuuril. Ärge pange toote pudelisse midagi, isegi pudelist väljavalatud Klorite’it. Toode ei sobi kasutamiseks survepesurites või survepihustites.