Kiilto Kestopren lahustialusel kontaktliim

Lahustipõhine kontaktliim kummi, plastiku, naha, tekstiili, puidu, ehitusplaatide, laminaadi, keraamika, klaasi, metalli, ehitusprofiilide jne liimimiseks.

Eriomadused

  • lihtne pintsliga peale kanda
  • temperatuurikindel 
  • niiskuskindel

Materjalid

Rakendus

Sobib näiteks PVC-profiilide, nagu põrandaliistude, trepiliistude, vahedetailide, ääredetailide ja kattematerjalide liimimiseks. Linoleumi, korkmattide, tihendite, laminaadi, vineeri, kummi, naha ja eri tüüpi ehitusplaatide liimimiseks. Ei ole soovitatav tugevalt plastifitseeritud PVC ja polüolefiinplasti liimimiseks

Pakendi suurus EAN kood
1 l 6411511009019
5 l 6411511009057
Erikaal

0,85 kg/dm³

Hooldustemperatuur

–20 °C kuni 70 °C

Kasutustemperatuur

5–25 °C

Kulu

2 m²/l (kahele küljele)

Ladustamine

Suletud originaaltaaras 12 kuud (temp. 20 °C) Enne kasutamist segage hoolikalt läbi.

Pakendi suurused

1 l, 5 l, 10 l, 20 l

Sideaine tüüp

Polükloropreeni alusel lahustipõhine liim

Tööaeg

60-90 min

Kasutusjuhend

Kandke liim mõlemale liimitavale pinnale pintsli või liimilabidaga. Laske kuivada 10–45 minutit. Kui liim on puutekuiv, suruge pinnad tugevalt kokku. Kiilto Kestopren nakkub koheselt ja saavutab lõpliku tugevuse paari päeva jooksul pärast liimimist. Lahjendamine ja töövahendite puhastamine: lahusti Kiilto Kontaktliimi vedeldi.


Lisainformatsioon

Käesoleval tootelehel esitatud teabe aluseks on meie ettevõttes läbi viidud katsete tulemused ja meie praktilised teadmised. Tehnilised andmed on esitatud standardtingimustes. Toote tõhusus ja kasutamise tulemus sõltub kohapealsetest töötingimustest ja -viisidest. Meie kvaliteedijuhtimissüsteem tagab ettevõtte toodete kõrge kvaliteedi. Me ei võta vastutust toote ebaõige kasutamise või valitsevate tingimuste üle, mille üle meil puudub kontroll. Seega pole meil võimalik võtta endale vastutust lõpptulemuse eest. Toote õige kasutamine eeldab, et kasutaja tutvub tööjuhendis kirjeldatud tööpõhimõtete ja toimingutega.

Keskkond ja ohutus

Toode sisaldab lenduvaid ja kergestisüttivaid lahusteid. Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Teavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate veebilehelt www.kiilto.com.