Kiilto 66 universaalne puiduliim

Universaalne PVAC-liim mööbli, laudparketi, puidu, paberi, vineeri, puitlaastplaadi, kartongi, tekstiili, naha, mosaiigi jmt liimimiseks.

Eriomadused

  • universaalliim ehitus- ja kodusteks puidutöödeks
  • vesialusel

Materjalid

Rakendus

Vesialusel, universaalne PVAc-liim puidu, paberi, kartongi, tekstiili ja keraamika liimimiseks. Sobib laudparketi paigaldamiseks. Ehitusmaterjalide klassifitseerimissüsteemi heitkoguste kategooria M1 nõuetele vastav materjal. Liim seob kiiresti ja sellel on lühike pressimisaeg. Kiilto 66 on D2-liim, mis sobib kasutamiseks sisetingimustes.

Pakendi suurus EAN kood
3/4 l 6411511992755
Avatud aeg

5–10 min

Erikaal

u 1 kg/dm³

Külmakindlus

Jäätub

Ladustamine

Avamata originaaltaaras temp. üle 1 °C 12 kuud. Pärast pikemaajalist hoiustamist tuleb toode enne kasutamist läbi segada.

Minimaalne kihi moodustustemperatuur

5–8 °C

Pakendi suurused

1/3 l ja 3/4 l plastpudel
3 l ja 10 l plastnõu

Pressimisaeg

10–20 min (pingevabad detailid)

Puidu niiskusesisaldus

6–15 %

Viskoossus

16 500 mPas (BrookField RVT 20 °C)

pH

u 7

Kasutusjuhend

Kandke liim ühtlase kihina ühele pinnale. Asetage detailid õigesse asendisse ja suruge pinnad kokku. Kokkusurumisaeg sõltub töötingimustest. Pärast kuivamist on liitekoht hele. Eemaldage värsked liimiplekid veega niisutatud lapiga.

Teostage tööd harilikul ruumitemperatuuril. Materjalid ja liim peavad olema toatemperatuuril. Tingimused, nagu ruumi, liimi ja aluspinna temperatuur, õhuniiskus, aluspinna kvaliteet ja niiskus, samuti kasutatav liimikogus, mõjutavad oluliselt nakke- ja kuivamiskiirust.

Liim ei määri puitu. Kui liimis või aluspinnas on rauda või roostet, võib see puidus sisalduvate ainetega reageerides jätta plekke.

Lisainformatsioon

Käesoleval tootelehel esitatud teabe aluseks on meie ettevõttes läbi viidud katsete tulemused ja meie praktilised teadmised. Tehnilised andmed on määratletud standardtingimustes. Toote tõhusus ja tulemus sõltub kohapealsetest töötingimustest ja -meetoditest. Meie kvaliteedijuhtimissüsteem kindlustab ettevõtte toodete kõrge kvaliteedi. Me ei võta vastutust toote ebaõige kasutamise või valitsevate tingimuste korral, mille üle meil puudub kontroll. Seega, ei ole meil võimalik võtta endale vastutust lõpptulemuse eest. Toote õige kasutamine eeldab, et kasutaja tutvub tööjuhendis kirjeldatud tööpõhimõtete ja toimingutega.

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Teavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.

M1 Emissiooniklass
LEED
Soome Võtmelipp