Spaade ja sisebasseinide puhastamine

Spaades ja ujulates kasutatavad puhastusained tagavad ruumides nõutava hügieeni kõrge taseme.

Hügieenilised spaad ja basseinid on ohutud ja suurendavad klientide rahulolu. Samuti on töötajatele turvalisem neid külastada.

Spaasid ja basseine peetakse kõrge hügieeninõudega objektideks. See tähendab näiteks, et basseinivee puhtusele on kehtestatud kvaliteedistandardid ja ametivõimud võtavad regulaarselt veeproove.

Oluline on juhendada ja koolitada personali märgade alade puhastamise erinõuete osas. Basseinide ja pesemisvõimaluste, saunade ja riietusruumide hügieeni ja ohutust jälgitakse enesekontrolli abil. Kui pindu pole korralikult puhastatud, suureneb mikroobide arv soojas ja niiskes keskkonnas kiiresti kahjulikule tasemele. Suur hulk kliente suurendab niisketes ruumides mustuse hulka ja tingimused muudavad mustuse pindadele hõlpsamaks.

Kiilto spaa ja basseini kontseptsioon

Nende objektide puhastamisel keskendutakse puhastusainete, samuti tõhusate tarvikute ja masinate valimisele ning õigele kasutamisele mehaaniliseks puhastamiseks. Töö peaks olema kavandatud ja järgima aseptilisi protseduurireegleid. Pindade puhtus tuleb tagada kavandatud ja regulaarsete enesekontrollide abil.

Kiilto spaa ja basseini kontseptsiooni puhastusained tagavad objektide vajaliku kõrge hügieenitaseme.

  • Neil on suur võime mustuse ja setete eemaldamiseks.
  • Need sisaldavad optimaalset doseeringut. Doseering tagab, et kõik puhastusained saavad korralikult vahtu tõusta, et nad saaksid parima efekti saavutamiseks pindadel kauem püsida.
  • Kiilto puhastusained koos suurepärase mehaanikaga tagavad vajaliku puhtustaseme.