Pindade lihtsaks ja tõhusaks desinfitseerimiseks

Desinfitseeriv pesemine on tõhus viis patogeenide hävitamiseks pindadel, mida sageli puudutatakse. Easydesi tooteperekond pakub lihtsat, kiiret ja tõhusat pinnahügieeni ning lahendused sobivad erinevatel eesmärkidel.

Pinnahügieen on väga oluline, et vältida erinevate viiruste ja bakterite ülekandumist ühelt inimeselt teisele pinnakontakti kaudu. Erilist tähelepanu tuleks pöörata kriitilistele kontaktpindadele, nagu meditsiiniseadmed, liftinupud, toolid, kassaaparaadid, lauaplaadid ja ukselingid.

Easydes, mille on valmistanud ja välja töötanud Soome ettevõte Kiilto, on etanoolil põhinev pinna desinfektsioonivahend, mis muudab eraldi puhastamise ja desinfitseerimise üleliigseks – mõlemat saab teha korraga. Easydes eemaldab tõhusalt rasvad ja nähtavad plekid, jätab kvaliteetse pinna ja hävitab samal ajal patogeenid. Easydes sobib kõigile alkoholikindlatele materjalidele, sealhulgas plastile. Tooteid ei soovitata värvitud pindadele. Ärge unustage biotsiide ohutult kasutada. Enne kasutamist lugege alati etiketti ja tooteinfot ning järgige kasutaja ohutuskaarti.

Valige toode sõltuvalt eesmärgist

Easydesi tootevalik sisaldab erinevaid pakendi suurusi ja soovitatav on valida toode vastavalt kavandatud kasutusalale.

Easydes Spray: kasutusvalmis, kiiretoimeline heade pesemisomadustega pinna desinfektsioonivahend. Kõigi alkoholikindlate materjalide, näiteks kontaktpinnad ja seadmed.

Easydes 500 ml pudelis ja 5-liitrises kanistris: sobib kontaktpindadele ja sobib ideaalselt meditsiinitoodete ja -seadmete pinna desinfitseerimiseks. Pindu pole tavaliselt vaja eelnevalt pesta ega loputada.

One System Basic: ühekordselt kasutatav desinfitseerivate salvrätikute pakk kasutamiseks ruumides, kus on vaja kõrget hügieenitaset. Sobib ka hügieenilahusena desinfitseerimiseks suurtes kontorites või paljude inimestega ruumides. Salvrätte saab pärast täitmist kasutada 28 päeva.

Easydes desinfitseerivad salvrätikud: kasutusvalmis ja kiiresti toimivad desinfitseerimisrätikud kõigile alkoholikindlatele pindadele, mis on olulised nakkuse tõrjeks. Sobib ka mitteinvasiivsete meditsiiniseadmete jaoks.

Lisaks 16 Easydesi salvrätikupakile võeti sel sügisel kasutusele uus suurem pakend, milleks oli 30 salvrätikut. Mõlemas Easydes Wipes pakendis olevad salvrätikud on ebemevabad ja sobivad mugava pinnahügieeni tagamiseks kõigil alkoholikindlatel pindadel.