Kummipõrandakatete hooldusjuhised

Kui uus nora® põrand on paigaldatud, tuleb see enne kasutamist põhjalikult puhastada. Ärge peske põrandat enne, kui põranda liimimiseks kasutatud liim on täielikult kuivanud. Puhastust saab teha mitte varem kui kaks päeva pärast paigaldamist. Enne kasutuselevõtmise ajal puhastamist tuleb teha hoone lõplik puhastamine. Hoone lõplik puhastamine eemaldab ehitamise ajal hoonest tolmu ja muu mustuse.

nora® kummist põrandakatted on valmistatud kvaliteetsetest looduslikest ja tööstuslikest kummidest. Õigete meetodite ja toodete abil on neid lihtne puhastada ja hooldada. nora® põrandakatted ei pea olema kaetud ja näevad välja uued ka pärast paljude aastate kasutamist.

Uus nora® kummipõrand nõuab pärast paigaldamist hoolikat esmakordset puhastamist. Ärge peske põrandat enne, kui põranda kinnitamiseks kasutatav liim on täielikult kuivanud. Puhastage põrandat alles kaks päeva pärast paigaldamist. Ehitise puhastamine peab olema lõpule viidud enne esmast puhastamist. Ehitusplatsi puhastamine eemaldab ehitustolmu ja muu mustuse.

Kiilto Pro kummipõrandate hooldamise juhised: noracare Lae alla

Kiilto Pro kummipõrandate hooldamise juhised: norament ED / EC Lae alla

Kiilto Pro kummipõrandate hooldamise juhised: norament Lae alla

Kiilto Pro kummipõrandate hooldamise juhised: noraplan Lae alla

Kiilto Pro kummipõrandate hooldamise juhised: noraplan ED Lae alla

Kiilto Pro kummipõrandate hooldamise juhised: Noraplan akustiline Lae alla