Kontori ja töökoha hügieen

Puhtad tööruumid on ohutud ja suurendavad heaolu. Tasub pöörata tähelepanu heale hügieenile kontorites, fuajeedes ja kohvikuruumides.

Ohutute ruumide juhend

Puhtad kontorid on kasutajasõbralikud, turvalised ja suurendavad heaolu. Seetõttu tasub fuajeedes, töökohtades ja kohvikutes tagada hea hügieen. Oluline on arvestada kontaktpindadega, nagu ukselingid, valguslülitid ja kirjutuslauad. Erilist tähelepanu tuleks pöörata erinevate ekraanide, näiteks tahvelarvutite, mobiiltelefonide ja muude puutetundlike ekraanide piisavalt sagedasele puhastamisele. Desinfitseerimiseks suuremates kontorites ja paljudel pindadel soovitavad meie eksperdid One System Basic või Easydes Wipes, need on kasutusvalmis ühekordselt kasutatavad desinfitseerivad salvrätikud, mis sobivad kõigile alkoholikindlatele pindadele.

Töökohtades koristamine

Kontaktpinnad: niisutage lappi puhastusvahendiga (Kiilto Superquick Spurt) ja pühkige pinnad puhtaks.

Ekraanid, telefonid ja tahvelarvutid: niisutage mikrokiudlappi veega ja pühkige pinnad põhjalikult.

Hügieenilahendus suurtele kontoritele ja tööruumidele: Kiilto Superquick Spurt + One System Basic – Pakk

  • Pühi pind puhtaks.
  • Toimimisviis: avage pakendi kaas. Eemaldage sisemine kaitsekate ja kaas, mis katab rätikute mahavõtmise tööriista. Vala rätikurullile umbes 1,2 l kasutusvalmis puhastusvahendit. Pange pakendile üles kasutatud puhastusvahend, kuupäev ja oma nimi. Tõstke rätik keskelt rätik lahti rebitavasse avasse, nii et saate pakendilt alati ühe rätiku korraga.
    Tööaeg 28 päeva.

Desinfitseeriv puhastus

Kasutusvalmis Easydesi salvrätikud on lihtne meetod pindade desinfitseerimiseks kontorites ja tööpiirkondades. Easydes puhastab ja desinfitseerib pindu samal ajal, nii et enne desinfitseerimist pole vaja põhjalikku puhastamist ning desinfitseerimine on võimalik kiiresti ja lihtsalt.

  • Pühkige pinnad niiske lapiga puhtaks. Veenduge, et desinfitseeritavat pinda pidevalt niisutatakse.

Suurte kontorite ja paljude inimestega tööpindade jaoks on puhastamise desinfitseerimiseks hea hügieenilahendus One System Basic + Tevan Panox 200 või Easydes.

  • Pühkige pinnad niiske lapiga puhtaks. Veenduge, et desinfitseeritavat pinda pidevalt niisutatakse.
  • Toimimisviis: avage pakendi kaas. Eemaldage sisemine kaitsemuhv ja kaas, mis katab rätikute mahavõtmise tööriista. Vala rätikurullile umbes 1,2 liitrit desinfektsioonivahendit. Pange pakendile üles desinfektsioonivahend, kuupäev ja oma nimi. Tõstke rätikurulli keskel olev rätik rebimisavasse, nii et eemaldate pakendist alati ühe rätiku korraga. Desinfektsioonivahenditega töötamisel kasutage alati kaitsekindaid. Tööaeg 28 päeva.

Käte hügieen

Tööalasse sisenemisel peske ja kuivatage käsi põhjalikult. Kui veepesu pole võimalus, kasutage käte desinfitseerimisvahendit. Kasutage kätekreemi, eriti kui peate käsi sageli pesema või kui nahk on juba kuiv. Kreemide kasutamine on osa hea kätehügieenist ja hoiab naha tervena.