Hügieenilised spaad ja basseinid

Spaasid ja basseine peetakse kõrge hügieeninõudega objektideks. Nende puhastamisel on oluline puhastusainete valik ja õige kasutamine, samuti tõhusad tarvikud ja masinad mehaaniliseks puhastamiseks. Töö peaks olema kavandatud ja järgima aseptilisi protseduurireegleid. Pindade puhtus tuleb tagada kavandatud ja regulaarsete enesekontrollide abil.

Hügieenilised spaad ja basseinid on ohutud ja suurendavad klientide rahulolu. Samuti on töötajatele turvalisem neid külastada.

Spaasid ja basseine peetakse kõrge hügieeninõudega objektideks. See tähendab näiteks, et basseinivee puhtusele on kehtestatud kvaliteedistandardid ja ametivõimud võtavad regulaarselt veeproove.

Oluline on suunata ja koolitada töötajaid märgalade puhastamisega seotud erivajadustega. Hügieeni ja ohutust basseini- ja pesupesemisruumides, saunades ja riietusruumides jälgitakse enesekontrolli abil. Kui pindu ei puhastata korralikult, suureneb mikroobide arv kuumas ja niiskes keskkonnas kiiresti kahjulikule tasemele. Suur hulk kliente suurendab niisketes ruumides mustuse hulka ja tingimused lihtsustavad mustuse pindadele kleepumist.

Laadige alla Kiilto Pro hügieeniliste spaade ja basseinide juhend (eng)

Kiilto spaa ja basseini kontseptsioon

Selliste objektide koristamisel keskendutakse puhastusainete, samuti tõhusate puhastustarvikute ja masinate valimisele ning õigele kasutamisele mehaaniliseks puhastamiseks. Töö peaks olema kavandatud ja järgima aseptilisi protseduurireegleid. Pindade puhtus tuleb tagada kavandatud ja regulaarsete enesekontrollide abil.

Kiilto spaa ja basseini kontseptsiooni puhastusained tagavad nõutava kõrge hügieenitaseme.

  • Toodetel on suur mustuse ja prahi eemaldamise võime.
  • Tooted sisaldavad optimaalset doseeringut.
  • Kiilto puhastusained koos suurepärase mehaanikaga tagavad vajaliku puhtustaseme.