Hügieeniline tekstiilide pesemine

Tavalisest masinpesust ei piisa alati, kui tekstiile tuleb puhastada - mõnes olukorras, nt. viirusnakkuste korral tuleb tagada täiendav hügieen.

Tekstiilide piisava hügieeni saab tervishoiusektoris tagada, kasutades eraldi CE-märgistusega desinfektsiooniainet
Erisan Oxy + ja muul otstarbel Kiilto Oxy Wash.

Kiilto Oxy Wash pesuvõimendi kasutamisel kulub ainult pool peamise pesuaine soovitatavast annusest. Kui pesemiseks ei kasutata eraldi pesuvõimendit, tuleb pesu nõutava hügieenistandardi tagamiseks pesta temperatuuril 90 ° C.

Sama tüüpi tekstiile tuleks pesta koos, mikrokiust tekstiile tuleks alati pesta muust pesust eraldi. Järgige masina täitmise juhiseid. Määrdunud pesu käsitsemisel kandke ühekordseid kindaid ja viirusnakkuste vältimiseks kasutage hingamisteede kaitsevahendeid. Eemaldage kaitsekindad ja järgige head kätehügieeni, pestes käsi hoolikalt sooja seebi ja veega. Pärast käte pesemist kuivatage ja niisutage need.

Enne pestud pesu masinast välja võtmist desinfitseerige pesumasina uks ja tihendid Kiilto Desichlori või Kiilto Klorilliga doseeringus 1000 ppm. Käsitsega pestud tekstiile alati puhaste ühekordselt kasutatavate kinnastega.

Kui määrdunud pesu pole võimalik puhtast pesust eraldi ruumides käsitseda, veenduge, et pärast määrdunud ja puhta pesu käitlemist desinfitseeritakse pindu regulaarselt. See tagab, et pinnad ei saastaks juba pestud tekstiile.

Üksikasjalikud doseerimisjuhised (eng)

Erisan Oxy+ Hügieeniline pesu (eng)