Flotexi pinna puhastamise juhised

Puhas Flotex!

Regulaarselt puhastades on Flotexi põrandakatte hooldamine lihtne. Juhised töötati välja koostöös Flotexi ja KiiltoClean Ltd. maaletooja Travico Ltd. loodud.

Regulaarne puhastamine tagab materjali vastupidavuse ja sobivuse ettenähtud otstarbeks. Nende juhiste järgi on see iseenesestmõistetav.

Hoolduspuhastus: Regulaarne puhastus tolmuimeja Lindhaus LS50 tolmuimejaga.

Perioodiline puhastamine: Puhastage pind Lindhaus LW46 Hybrid Dual Core’ga, st iga kahe nädala tagant või vastavalt vajadusele ja kui hoolduspuhastus LS50 Hybridiga. Kasutage Kiilto Unidropi (doseering 0,2 ml / 1l vett).

Põhipuhastus: vajadusel puhastage pinnad Cleanfix TW 300 S või TW 412 ja Kiilto Unidropiga (annus 0,2 ml / 1 l vett). Vajadusel suurendage Kiilto Unidropi annust.

Plekieemaldus:

  • Üksikud kohviplekid jms: eemaldage niiske mikrokiudlapiga. Kasutage Lindhaus Hybrid LW46 Dual Core, kui on mitu plekki ja need on värsked.
  • Kuivanu ja kinnitunud plekid: niisutage plekki, eemaldage lahtine mustus ja puhastage pärast kuivamist tolmuimejaga. Alternatiivina võib kasutada Cleanfix TW 300 S või TW 412.
  • Närimiskumm: kasutage Cleanfix DS 8 või IPC SG-30 aurugeneraatorit või külmutage närimiskumm aerosooliga Freeze -55 ° C ja eemaldage see pinnalt.