Professionaalne puhastus

Puhtus koosneb professionaalsusest, õigetest puhastusainetest, -masinatest ja -tarvikutest. Kiiltol on aastakümnete pikkune kogemus puhtuse valdkonnas ning eksperdina teame, kuidas pakkuda professionaalidele parimaid puhtuse lahendusi.

Kõik algab puhtusest ja ohutusest. Puhas keskkond ja puhtad pinnad on alati märk sihikindlast ja professionaalsest tööst. Puhtad ruumid on turvalised ja kasutajasõbralikud ning mõjutavad kasutajate heaolu.

Kiilto pakub optimaalse pesutulemuse saavutamiseks terviklikku lahendust professionaalses puhastuses ja professionaalse tekstiilipesu lahendusi. Kõigi meie lahenduste lähtepunktiks on kergus, tõhusus ja turvalisus. Meie valikust leiate suure valiku tooteid, mis kaitsevad keskkonda. Paljud professionaalseks puhastamiseks mõeldud tooted on saanud Põhjamaade keskkonnamärgise, mis ütleb, et toode on kõrge kvaliteediga, tõhus ja mõjutab vähem ka keskkonda. Lisaks on paljudel meie toodetel allergiamärgise märgistus. Kiilto on välja töötanud pidevalt kasvava Natura sarja, mis on valmistatud biolagunevatest ja taastuvatest toorainetest. Püüdleme koos klientidega keskkonnaalase juhtpositsiooni poole. Soovime koostöös partneritega arendada oma lahendusi ringmajanduse suunas.

Tööjuhised