Covid_19_banner

COVID-19

Koroonaviiruse vastu võitlemisel aitavad õiged meetodid ja tõestatud tõhusad tooted, mis on valitud nende kavandatud kasutamise alusel. Tere tulemast meie COVID-19 andmebaasi!

Kiilto eksperdid on koostanud juhised, mis aitavad teil pandeemiaga seotud probleeme lahendada. Sellelt lehelt leiate ülevaate kõigist meie professionaalsetest hügieenilahendustest ja aktuaalsetest artiklitest, mis on seotud koroonaviiruse pandeemiaga.

Üldised hügieenijuhised

Hügieenijuhised erinevatele valdkondadele

Koroonaviirus COVID-19 on RNA-genooomne viirus, mille vastu on kõige levinumad desinfektsiooniained tõhusad. Üldiselt on viirusi suhteliselt lihtne hävitada, kui desinfektsiooniained on valitud õigesti ja vastavalt kavandatud kasutusalale. Oluline on tagada hea kätehügieen, hoolikas pindade puhastamine ja desinfitseerimine. Kätehügieeni tagamine on igaühe kohustus ja lihtsaim viis ülekandeteede peatamiseks. Parim viis ohutu kätehügieeni tagamiseks on pesta käsi seebi ja veega või kasutada tõhusaks osutunud käte antiseptikumi. Kiilto tarnib kätehügieeni tooteid, mis on välja töötatud koostöös tervishoiuekspertidega. Meie käte antiseptikumid on mõeldud pidevaks kasutamiseks, nii et need ei kuivata nahka, isegi kui neid kasutatakse mitu korda päevas.

Pärast COVID-19 puhangut on turule tulnud palju uusi desinfektsiooniaineid ja kaubamärke. Väitmaks, et toode hävitab koroonaviiruse, tuleb selle efektiivsust ümbrisega viiruste vastu testida vastavalt standardile EN 14476. EN 14476 on Euroopa standard desinfektsiooniaine tõhususe testimiseks viiruste vastu. See on viiruse aktiivsuse hindamise suspensioonitest, mis viiakse läbi akrediteeritud laboris standardiseeritud protseduuri järgi.

Kiilto professionaalsete hügieenitoodete valikust leiate tooteid hügieeni hea taseme saavutamiseks ja säilitamiseks.

Kas vajate abi oma ettevõtte hügieeni tagamisel? Võtke ühendust oma piirkonna puhtuse ja hügieeni spetsialistiga! Samuti saate kasuliku teabe saamiseks vaadata meie andmebaasi.


Aktuaalsed artiklid