Koolitus ehitajatele
KOOLITUSED EHITAJATELE
26.01. Hüdroisolatsioon ja plaatimine
31.01. kl: 11:00 Hüdroisolatsioon ja plaatimine Rakveres
22.02. Hüdroisolatsioon ja plaatimine
01.03 kl: 11:00 Seinapahtlid ja värvid + Tikkurila Tartus
22.03. kl: 11:00 Hüdroisolatsioon ja plaatimine Tartus
10.04. kl: 11:00 Hüdroisolatsioon ja plaatimine Türil
19.04. Hüdroisolatsioon ja plaatimine + Uponor
24.05. kl: 14:00 Kiilto tootekoolitus Tartus
01.06. kl: 14:00 Seinapahtlid work-shop + G-Color
HÜDROISOLATSIOONI JA PLAATIMISE KOOLITUS
Spetsiifilist infot eelkõige hüdroisoleerijatele-plaatijatele. Koolitus lähtub niiskustehniliselt toimivast märjast ruumist, alustades töö planeerimisest, käsitledes tüüpilisi probleeme ja nende vältimise võimalusi kuni valmis, plaaditud ja vuugitud vannitoani välja. Koolituse käigus käsitleme märja ruumi hüdroisolatsiooniga seotud juhendeid ja standardeid ning paigalduse detaile, sealhulgas:
- põrandatrapid / liited
- toruläbiviigud
- vanad aluspinnad ja nende käsitlemine
- veekindluse mõõtmine
- kihipaksuse mõõtmine
SEINAPAHTLITE KOOLITUS WORK-SHOP
Koolitusel vaadatakse lähemalt seinapahtlite tüüpe, nende omadusi ning sobivust erinevatele aluspindadele. Nii teoorias kui praktikas tutvustatakse Kiilto erinevate aluspahtite, vuugipahtlite, viimistlus- ning valmispahtlitega. Käsitletakse Wagner´i pahtlipritside tööpõhimõtteid ning pahtlipritside kasutamise eeliseid.
NB !!! Koolitusest osavõtuks on vajalik eelnev registreerumine: Tel. 6031 902; e-post : auli@kiilto.ee
Koolituspäevade algus kell 10:00 (juhul kui pole märgitud teisiti) ja kestus ca 5 tundi, sealhulgas kohvipausid. Koolitus on osavõtjatele tasuta. Kui koolitusele registreerunu ei osale koolitusel ega ole sellest eelnevalt ette teatanud vähemalt 2 tööpäeva, esitab Kiilto Eesti OÜ arve 15.- euro ulatuses tehtud kulutuste katteks. Tallinnast Kiilto kontorisse saab ühistransporti kasutades marsruuttaksodega nr. 214 Tallinn-Jüri ja nr.215 Tallinn-Peetri. Sõidugraafikud leiate liinide haldaja Vilandert OÜkodulehelt ning Harju maakonnaliinide infolehelt