Puhastuslapid, mis muudavad koristamise kiireks ja mugavaks

Käes on moodsad ajad ning koristamine ei pruugi olla enam tüütu ja aeganõudev, vaid kiire ja võibolla isegi nauditav tegevus. Kuidas? Sest enam ei ole vaja puhastusvahenditega mööda elamist ringi joosta ning määrdunud tolmulappi kraani all loputada. Kiilto pakub valikut koristuslappe erinevate pindade puhastamiseks, millest näiteks Kodupuhastuslapid sobivad praegusel viirusperioodil ideaalselt kasutamiseks ka autos ja kontoris.

Niisked lapid ei vaja eraldi niisutamist ega puhastusvahendit ning määrdunud lappe ei pesta, vaid visatakse pärast koristamist ära. See on parim lahendus nii hügieeni osas ning tagab ka visuaalselt parema puhtuse kui korduvkasutatavate tolmulappide puhul. Puhastuslappidega koristamine meeldib ka nooremale põlvkonnale, sest see on nii lihtne ja samas efektiivne, sest positiivne tulemus on hetkega näha.

Biolagunevad puhastuslapid aitavad igal hetkel

Kiilto kodupuhastuslapid hoiavad kodu puhta ja värskena. Meeldiva lõhnaga puhastuslapp eemaldab hõlpsalt tolmu, plekid ja rasvajäljed mitmesugustelt kõvadelt pindadelt, mis on niiske pühkimise suhtes vastupidavad. Läks lapsel puding ümber, pritsis pannilt õli seinale või tõi kevadine päike välja riiulitelt silma riivava tolmukihi – Kiilto universaalsed puhastuslapid aitavad igal hetkel! Tegemist on keskkonnasõbraliku lahendusega, sest lapid on biolagunevad.

Kodupuhastuslapid tasuks soetada ka autosse – praegusel viirusperioodil, kus pindade puhastamine on äärmiselt oluline, sobivad Kodupuhastuslapid ideaalselt näiteks auto uste käepidemete, rooli ja käigukangi puhastamiseks. Samuti võiks puhastuslapid olla käepärast ka kontoris, millega on on mugav puhastada lauapinda, arvutiklaviatuuri ja kõiki muid vettaluvaid ja tihedamat puhastamist vajavaid pindasid.

Aknapesu on nüüd nii lihtne!

Akende, peeglite, klaasist ning roostevabade pindade puhastamiseks on parim valik Kiilto Aknapesulapid mis eemaldavad tolmu, mustuse ja plekid kiirelt ning lihtsalt. Lapid sisaldavad alkoholi ning ei jäta aknapindadele tüütuid triipe, tootel pH 9,0 seega saab eemaldada ka rasvasemat mustut ja näpujälgi. Pärast kasutamist tuleb pakend hoolikalt sulgeda, et lapid püsiksid kauem niisked. Puhastuslapid ei sobi isiklikuks hügieeniks ning neid ei tohi visata tualettpotti, kuna võivad tekitada torudes ummistust.

Spetsiaalsed puhastuslapid WC ja vannitoa jaoks

Tualettruumis ja vannitoas on asendamatuks abimeheks tsitruselõhnalised Kiilto WC-puhastuslapid, mis hoiavad ruumid puhta ja värskena nii silmaga vaadates kui ka ninaga tundes. Puhastuslapp eemaldab pühkimist taluvatelt pindadelt tilga- ja seebijäljed ning muud plekid ühe liigutusega. Paraja suurusega lapp sobib ka suuremate pindade pühkimiseks, näiteks riiulid, seinad ja põrandad. Samuti eemaldab puhastusvahendiga niisutatud lapp kraanidelt ja kraanikaussidelt tõhusalt katlakivi ja muu mustuse. Pärast kasutamist võib puhastuslapid visata komposti hulka, sest tegemist on loodussõbraliku tootega.

Küsige Kiilto puhastuslappe Bauhaus, Decora, Ehituse ABC ja Karl Bilder kauplustest!

Teiste Kiilto puhastusvahenditega saate tutvuda SIIT

Jaga seda lehte