Nippe tulemusrikkaks suurpuhastuseks viirusperioodil

Traditsiooniline kevadine suurpuhastus on tänavu langenud perioodi, mil väga paljud inimesed töötavad kodus ja omavad senisest rohkem aega kodu eest hoolitsemiseks. Korralik koristamine efektiivsete puhastusvahendite abil kiirendab hea tulemuse saavutamist ning aitab seda tulemust ka pikemalt hoida. Millest alustada?

Kiilto pakub koristamiseks tõhusaid vahendeid vannitoa, tualeti ja köögipindade puhastamiseks, samuti põranda- ja aknapesuks. Üheks oluliseks kriteeriumiks puhastusvahendi valikul võiks selle efektiivsuse kõrval olla keskkonnasõbralikkus, et hoida oma kodus sisekliima puhas ebatervislikest keemilistest ühenditest ning allergiat tekitavatest aineosakestest.

Alustame köögist!

Kiilto Keittiö köögipuhastusvahend on tõhus puhastusvahend nii gaasi-, elektri- kui ka keraamiliste pliitide, kahhelpindade, laudade, kapiuste, kraanikausside ja kraanide puhastamiseks, eemaldades vaevata nii mustuse ja pindadele kogunenud rasva. Kiilto Keittiö pihustav köögipuhastusvahend on nõrgalt leeliseline ja selle toorainest 94% on kiirelt biolagunev. Lisaks neutraliseerib vahend ebameeldivad lõhnad, mis võivad tekkida prügianumatesse visatud prügist või kõrbema läinud toidust.

Pesuruumide pinnad võiksid olla mustust hülgavad

Vannitubade ja WC-de puhul on oluline, et puhastusvahend jätaks pindadele mustust tõrjuva kihi, sest lubjasetted ning seebijäljed on kahjuks vastasel juhul kiired uuesti tekkima. Kiilto Kylpy pihustav vannitoapuhastusvahend on just selline efektiivne pesuaine, mis eemaldab mustuse ja lubjasette kahhelpindadelt, kraanikaussidest, vannidest, WC-pottidest ja kraanidelt pikaks ajaks. Kiilto Kylpy on happeline vahend, mille toorainest 99% on kiirelt biolagunev. Meeldiva lõhnaga aine ei sobi marmorpindade ega kahjustatud emailiga pindade puhastamiseks.

Saunade jaoks on kõige parem kasutada leeliselist Põhjamaade keskkonnamärgisega Kiilto Saunapesu mis eemaldab ka kõige kangekaelsema mustuse ja tahma. Värske lõhna ja võimsa toimega Saunapesu sobib plaatide, seinapaneelide, grillide, basseinide ja valamute puhastamiseks. Toode ei sisalda desinfektsioonivahendeid.

Igale põrandamaterjalile oma puhastusvahend

Parkettpõrandatele ning lakitud ja õlitatud puitpõrandate mõeldud puhastusvahend Kiilto Lattia Parkettipesu puhastab tõhusalt määrdunud pinna ning takistab mustuse ja rasva uuesti kinnitumist, kergendab koristamist ning jätab puhta ja värske lõhna. Tegemist on nõrgalt leeliselise üldpuhastusvahendiga, mille toorainest 98% on kiirelt biolagunev ning millele on antud Põhjamaade keskkonnamärgis.

Laminaat-, plast-, vinüül- ja linoleumkattega põrandate puhastamiseks on parim valik värskendav ja neutraalne puhastusvahend Kiilto Lattia Laminaadipesu, mis ei sisalda seepi ega ei jäta põrandale jääke. Põhjamaade keskkonnamärgisega pärjatud toote toorainest on 97% kiirelt biolagunev.

Kuidas saavutada triipudeta aknad?

Pihustatav Kiilto Ikkuna on tõhus, koheselt kasutusvalmis puhastusvahend klaas- ja peegelpindadele, akna- ja ukseklaasidele, peeglitele ja klaaslaudadele. Meeldivalt lõhnav vahend ei jäta pindadele tootejääke, eemaldades rasva- ja mustuseplekid efektiivselt. Pesuvahendi toorainest on 99% kiirelt biolagunev.

Kõikide teiste puhastusvahenditega saab tutvuda SIIT

Jaga seda lehte