Lihtsamate pahteldamis- ja viimistlustöödega saab igaüks ise hakkama!

Värvivigastused seintel, kulunud tapeet või pisikesed praod laes ei ole midagi traagilist ega nõua suuremat remonti ja ehitusmeeskonna palkamist, kui kasutada nende parandamiseks universaalseid kodukasutaja jaoks loodud tooteid. Seinte ja lagede pisiremondi ning viimistlusega saab hakkama igaüks!

Sageli vajavadki seinad ja laed vaid mõningaid pisiparandusi, mis on tehtavad pahtli ja akrüüliga. Kui parandusi on tarvis teha tõesti minimaalselt, siis saab väga hästi hakkama ka Kiilto tuubipahtlitega, mille seas on nii täitev-, universaalne-, viimistlus- kui ka kiirpahtel. Milleks soetada suuri pahtlinõusid, kui seda tegelikult vaja ei lähe? Lisaks on kompaktseid tuubipahtleid väga mugav kasutada.

Kui parandustöid on juba rohkem siis on heaks valikuks näiteks rullitav valmispahtel Kiilto R tegemist on veepõhise kasutusvalmis universaalpahtliga seinte ja lagede viimistlemiseks enne värvimist või tapeetimist. Pahtel on kasutatav vajadusel nii kipsplaadi vuugilindi kinnitamiseks ja tasandamiseks kui ka lauspahteldusteks vertikaal- ja horisontaalpindadele. Seda on väga mugav kasutada, sest pahtel on seinale rullitav, mille järel on seda lihtne pahtlilabidaga tasandada. Toote kuivamisaeg 2–3 tundi millimeetri kohta, seejuures maksimaalne kihi paksus on 3 mm ühe pealekandmiskorra kohta. Kui seinale on kavas paigaldada tapeet, tuleks aluspind pärast pahteldust ning enne tapeetimist üle värvida, sest see lihtsustab edasist tapeedipanekut.

Ükskõik kas soovite kasutada paber- või fliistapeeti, on heaks abimeheks ökonoomne Master Flis tapeediliim See tapeediliim sobib nii poorsetele kui ka värvitud aluspindadele ning käsitsi või masinaga pealekandmiseks. Pahteldatud pinnad tuleb enne tapeetimist kruntvärvida, et tagada tapeedi parem haakuvus. Master Flis on kohe kasutusvalmis ning seda kulub vaid liitri jagu 4-5 ruutmeetri kohta. Vana tapeedi kõige lihtsamaks ja kiiremaks eemaldamiseks soovitame kasutada Kiilto Tapeedieemaldusvahendit (toode eemaldab tselluloos- või tärklisekliistriga kinnitatud paber- või fliistapeedid).

Kui seinte või lagede nurkadesse on tekkinud praod, saab abi Kiilto Acryl elastsest akrüülmassist Akrüül on mõeldud siseruumis akna- ja usteraamide, vuukide, nurkade ja pragude tihendamiseks ja parandamiseks. Veepõhine Kiilto Acryl on ühekomponentne akrüülmass lõppviimistluseks enne värvimist või tapeetimist.

Jaga seda lehte