Kuidas hoida oma tualettruum puhta ja pisikutest vabana?

Viiruste levimise perioodil on puhtuse hoidmine eriti oluline. Üheks ruumiks, mis nõuab igal ajal erilist hoolt, on tualettruum. Kiilto valikus on mitmeid tõhusaid puhastusvahendeid, mis on mõeldud just tualettruumi ja WC-poti puhastamiseks.

Kiilto WC-geel on meeldivalt tsitruse järgi lõhnav puhastusaine, mis puhastab ning värskendab tualettpoti tõhusalt. Kergesti biolagunev piimhape eemaldab vaevata lubjajäägid ning mustuse tualettpotist, tehes seda keskkonna suhtes ohutult. Ohutuse tõestuseks omab toode rangete nõudmistega Põhjamaade keskkonnamärgist.

Samuti tsitruselõhnaline on pihustatav Kiilto WC spray puhastusvahend, mis sobib igapäevaseks universaalseks kasutamiseks nii poti välis- ja sisepinna kui ka ümber WC-poti olevate põranda- ja seinapindade puhastamisel või vannitoa koristamisel. Nõrgalt aluseline vahend täidab ruumi meeldiva lõhnaga, sisaldades efektiivset uriinilõhna neutraliseerivat ainet. 96% puhastusvahendi toorainest on biolagunev.

Allergiavabad puhastusvahendid tundlikumatele inimestele

Kui teie perekonnas on allergikuid, kes ei talu keemiavahenditele omaseid lõhnu ja värvaineid, oleks igapäevaseks koristamiseks mõistlik valik Soome Astma- ja Allergialiidu sertifikaati omav looduslik Airi WC-puhastusvahend Tegemist on ka kõige tundlikumatele inimestele loodud vahendiga, mis sobib nii poti sise- ja välispindade, prill-laua ja kaane ning ümbruses olevate põrandate ja seinte puhastamiseks. 100% lõhna- ja värvainevaba puhastusvahend eemaldab lisaks mustusele tõhusalt ka uriinilõhna. Airi puhastusvahendite koostises kasutatud ained on läbinud põhjalikud testid ja kinnitatud keskkonnale täiesti ohutuks.

Mugavad ja kasutajasõbralikud abimehed tualettruumi puhastamiseks on spetsiaalsed niisked Kiilto WC-puhastuslapid. WC-puhastuslapiga hoiate vannitoa ja tualettruumi mugavalt liigseid liigutusi tegemata puhta ning värskena, ja neid on väga lihtne kasutada ka lastel. Puhastusapp eemaldab niisket pühkimist taluvatelt pindadelt kõik tilga- ja seebijäljed ja muud plekid kiirelt ning vannituba täitub puhta tsitruselõhnaga. Hea suurusega lapp sobib ka suuremate pindade pühkimiseks ning eemaldab tõhusalt katlakivi ja muu mustuse.

Vahend, mis saab hakkama ka kõige tõrksama mustusega

Kui teie WC-potis on aga rooste või veest tekkinud katlakivijäljed, mida ei suuda eemaldada ükski vahend, proovige tõesti imetoodet – Kiilto Clean. Toode on happelise puhastusvahendina mõeldud värskelt paigaldatud keraamilistelt plaatidelt segutolmu ja muude plaadisegujääkide eemaldamiseks, kuid väga tõhus ka muu mustuse eemaldamiseks keraamilistelt plaatidelt ning muudelt happekindlatelt pindadelt. Söövitava toimega vahend sobib suurepäraselt rooste ja katlakivi eemaldamiseks keraamilistelt plaatidelt ning portselanist WC-pottidelt ja valamutelt. Siiski tasub tähele panna, et tugevatoimeline Kiilto Clean Plaadipesuvahend ei sobi marmori ega lubjakivi puhastamiseks.

Tutvu kogu puhastusvahendite valikuga SIIT

Jaga seda lehte