Kiireim Soomes – uus tipptasemel tehnoloogia märgruumidele

Kiilto KeraPro on uhiuus, erakordselt kiiresti kuivav ühekomponentne veekindel kattekiht. See on testitud ja sobivaks tunnistatud ka õhulekete sulgemiseks.

Plaatimiseks valmis kõigest ühe tunni pärast

KeraPro saab pinnale kanda rullides või kõrgsurvepihustiga pihustades. Pärast pihustamist on pind plaatimiseks valmis kõigest 1 tunni pärast. Rulliga pealekandmisel on esimese kihi kuivamisaeg ligikaudu 1 tund ja teise kihi kuivamisaeg ligikaudu 2 tundi, mis võimaldab plaatimist alustada väga kiiresti.

Kuivanud kihi paksuse mõõtmine ilma seda kahjustamata

Kiilto KeraPro kihi paksust saab mõõta ilma kattekihti kahjustamata! Mõõtmismeetod kasutab ultraheli, jättes kattekihi täiesti terveks. See annab kiire ja usaldusväärse tulemuse ning on testitud ja heaks kiidetud Soome tehnoloogiauurimiskeskuses VTT: testi aruanne VTT-S-02909-16.

Uus oranž värv

Kiilto KeraPro on värsket oranži värvi ning hallid ja valged pliiatsijäljed paistavad sellelt hästi välja, nagu ka laserikiired. Geeljas KeraPro püsib hästi rulli küljes ja see kiirendab tööd.

KeraPro kulu on 0,75 l/m² (1 kg/m²). Kuiva kattekihi paksus seinal ja põrandal peab olema vähemalt 0,5 mm. Kiilto KeraPro on saadaval 1, 5, 10 ja 15 l suurustes pakendites. 15 l pakendiga saab hüdroisoleerida 20 m² suuruse pinna!

Lisateavet Kiilto KeraPro kohta leiate veebisaidil

Jaga seda lehte