KiiltoPro Rapidi märgruumisüsteem võib anda ajakokkuhoidu kuni mitu nädalat

Torustike kiire renoveerimine ja vannitubade renoveerimisele kuluv aeg on sel aastal saanud meedias ehitusteemade kajastamisel palju tähelepanu. Vannitubade renoveerimisele kuluva aja puhul mängivad võtmerolli kasutatavad tooted ja töövõtted. KiiltoPro Rapidi märgruumisüsteem annab märgruumide ehitustöödel märkimisväärse ajasäästu.

Süsteemi toodete loomisel on silmas peetud professionaalsete ehitajate ja renoveerijate vajadusi. Kuid kõige rohkem saavad süsteemist kasu elanikud, kes saavad vannituba kasutada päevi või isegi nädalaid varem kui harilike materjalide ja töövõtetega tehtavate tööde korral. Nii ühe vannitoa kui kogu kortermaja torustiku renoveerimisel on ülioluline valida õiged lahendused, mis tagaksid projekti valutu kulgemise elanike jaoks ja kõiki rahuldava hea lõpptulemuse.

Rapidi tooted, töövõtted ja süsteemid

Kiilto järjepidev suhtlus ehitajate ja märgruumide erispetsialistidega on andnud meile küllusliku ja väärtusliku teadmistepagasi turu olukorrast ja suundumustest ning töötegijate tegelikest vajadustest. Märgruumide ehitustööde tänastele ja homsetele vajadustele vastamiseks on Kiilto investeerinud oma kuivsegude tooteseeriasse.

„Ooteaegade minimeerimine on ehitusettevõtte ja tootesüsteemi valimisel muutunud üheks põhikriteeriumiks. „Ooteaeg on see ajaperiood, mil elanik ei saa oma vannituba kasutada,” selgitas Kiilto Oy ehitustoodete võtmeklientide haldur Anssi Rajanen.

Lisaks kiiresti kuivavatele eritoodetele on Kiilto aja kokkuhoiu maksimeerimiseks välja töötanud uued töövõtted, tööriistad ja süsteemid. Värskeimaks uudiseks on KiiltoPro Pikamärkätilajärjestelmä, mis võimaldab saavutada märgruumide ehitamisel olulist aja kokkuhoidu.Laiaulatuslik lähenemine annab elanikele selge eelise

Üks põhjusi, miks KiiltoPro Rapidi märgruumisüsteem on sedavõrd kiire, on see, et veekindla kattekihi saab peale kanda pihustiga ning pihustatud kattekiht kuivab kiiresti ja pinnad on plaatimiseks valmis juba ühe tunni möödudes. Valmis Kiilto KeraPro veekindla kattekihi paksust saab mõõta ultraheliseadmega, mis jätab kattekihi pinna terveks ja võimaldab töödega kohe jätkata.

KiiltoPro Rapidi märgruumisüsteemi tunnuseks on Kiilto Rapid Systemi logo. Kiilto Rapid System on laiaulatuslik lahendus vannitubade renoveerimiseks, mille põhieesmärgiks on ooteaegade minimeerimine. Süsteem ühendab endas uusi veekindluse tagamise meetodeid, ühilduvaid Kiilto veekindlustooteid ja märgruumide kiirtooteid.

Jaga seda lehte