Kiilto uuendatud liimide ja tihendusmasside tootevalik aitab valida õige toote

Tänu oma liimide ja tihendusmasside valiku täiendamisele suudab Kiilto nüüd ehitusasjatundjatele pakkuda laiemat tootevalikut kui kunagi varem. Tooted jõuavad kauplustesse veebruaris.

Uuenduste käigus värskendas Kiilto ka tootepakendeid ning muutis ja lihtsustas tootenimed „Kiiltoks“. Täiendatud tootevalik tekkis sünergiast Kiilto tegevusvaldkondade vahel ning ettevõtte keskmes on klient.

Nüüd on igaks otstarbeks õige toote valimine lihtsam kui kunagi varem. „Vaatasime kõik liimid ja tihendusmassid läbi ehituses või tööstuses tegutseva professionaalse kliendi silmadega ning püüdsime leida tegureid, mis aitaks meil oma kliente paremini teenida. Nüüdseks oleme loonud mitmekülgse omavahel ühendatud tootevaliku, mis võimaldab klientidel hankida igaks tööks vajalikud tooted üheainsa tarnija käest. Meie eesmärgiks oli luua lihtne, lihtsustatud ja mitmekülgne tootevalik,“ märgib Kiilto Constructioni tooterühma juht Stiina Pasanen.


Samuti lisasime Kiilto Masa tooteperre paar uut värvitooni. Need sobivad kokku Rautaruukki värvikaardi põhitoonidega.

Kiilto on oma uuendatud valiku üle rõõmus, ning seda põhjusega, kuna suudab nüüd pakkuda mitmekülgsemat tootevalikut kui eales varem.

„Mõnus on alustada aastat nii heade uudistega. Meil on hea meel pakkuda oma professionaalsetele klientidele uusi lahendusi, mis aitavad neil saavutada soovitud tulemused. Maailm muutub, kuid Kiilto peab vastu.“

Tootevalikuga saate tutvuda SIIN.

Jaga seda lehte