Kiilto universaalne puhastusvahend Kodin Klorite peatab hallituse ja puhastab torud

Kes ei unistaks universaalsest puhastusvahendist, mis puhastaks maja alates diivanitekstiilidest ja vaipadest kuni vannitoani, lahendades seejuures ka kanalisatsiooniprobleemid? Kiilto Kodin Klorite on just selline toode, millega saab sõna otses mõttes majapidamise bakterivabaks.

„Tegemist on tõepoolest mitmekülgse vahendiga, mille parimad omadused tulevad esile just märgade ruumide puhastamisel. Väga efektiivne on Kiilto Kodin Klorite silikooni ja vuugitäite puhastamisel, eemaldades nurkadest ja vanni ning duši servadest lisaks mustusele ning seebijääkidele ka hallitusseened ja takistab nende leviku,“ tutvustab Kiilto konsultant Marko Kooskora.

Kuna pesuruumides on paljude kodude mureks niiskus ning sellega kaasnev hallitus, siis on nüüd olemas ideaalne vahend selle vastu võitlemiseks. Seejuures ei anna Kiilto Kodin Klorite efekti ainult korraks, vaid tegemist on kauakestva ja pikaajalise mõjuga vahendiga. Lisaks tõhusale hallitusseente eemaldamisele on toode desinfitseeriv ja valgendav.

„Kliendid kiidavad väga Kodin Klorite suutlikkust teha imet ummistuma kippuvate äravooludega,“ räägib Kooskora. „Soovitame seda kasutada kahhelpindade ja halbade lõhnade desinfitseerimiseks, tualetipottide, terasest kraanikausside, sauna- ja pesuruumide pesuks, aga ka koristusvahendite ning prügianumate puhastamiseks.“

Loe toote kohta lähemalt SIIT.

Jaga seda lehte