Ehitusettevõte Kumoni veendus Kiilto toodete headuses

Lühemad kuivamisajad ja parem kasutusmugavus

Kuopios asuv ehitusettevõte Kumoni on läinud üle Kiilto segude-, hüdroisolatsiooni- ja liimitoodete kasutamisele.

Kumoni on Kiilto tootearenduses aktiivselt osalenud juba päris pikka aega. Ühiste arenduspüüdluste tulemuseks on kuivamisaegade oluline lühenemine. Partnerlus saavutas uue taseme, kui Kumoni otsustas katsetada masinpihustatavat Kiilto OT Light tasandussegu.

„Oleme kasutanud teiste tootjate masinpihustatavaid tasandussegusid, kuid otsisime veidi teistsuguste omadustega toodet. Niipea, kui proovisime Kiilto OT Light tasandussegu, tundsime kohe, et see toode on meie jaoks õige,“ teatab töödejuht Kai Seppänen.

Töötajad eelistavad Kiiltot

Masinpihustamine kiirendab tööd oluliselt: vilunud töötaja pihustab seguga kuus vannituba päevas. Käsitsi kuluks samale tööle märksa rohkem aega.

Kumoni plaatijad eelistavad Kiilto kvaliteetseid tooteid, millega on mugav töötada. Tervishoiu nimel on tähtis, et tooted ei tekitaks tolmu.

Kokkusobivus, Soome kvaliteet ja tasemel teenindus jätsid hea mulje

Kumoni alustas Kiilto tootevaliku kasutamist erinevate toodete kokkusobivuse tagamiseks. Hea teeninduse olemasolu oli samuti tähtsaks kriteeriumiks.

„Kiilto esindaja on alati kättesaadav ja ettevõte tõepoolest kuulab oma kliente. Tööd ei katke põhjusel, et toodete tarnijaga ei saa ühendust, kui vajame nõu või külaskäiku objektile.“

Tööd ei katke põhjusel, et toodete tarnijaga ei saa ühendust, kui vajame nõu või külaskäiku objektile.

Kiilto piirkonnajuhi Kari Rinne sõnul on ka toodete trumbiks kiirus, sest Kumonile on tähtis kodumaine päritolu, mistõttu nad ostavad töö ja allhanked peamiselt sisse lähipiirkondades tegutsevatelt partneritelt.

„Hindame väga asjaolu, et Kiilto tooted on pesueht Soome kaup, ning see on kindlasti üks neist teguritest, mis kallutas koostööle Kiiltoga,“ tunnistab Seppänen.

Foto: Pentti Vänskä

Jaga seda lehte