Kiilto ettevalmistused koroonaviiruse situatsioonis

Anname Teile teada, et nii tööstus kui kui ka ehitustasandil tootmine ja toodete tarned toimuvad praegu tavapärases rütmis ning oleme suurendanud oma varude hulka.

Kiilto lõi töörühma, mille ülesanne on aktiivselt jälgida koroonaviiruse kulgu ja sellega seotud suuniseid ning juhtida kontsernis valmistumismeetmete kasutusele võtmist. Muutsime oma igapäevatööd, et pakkuda klientidele võimalikult head teenust.

Soovitame terves kontsernis pidada koosolekuid kaugtöö vormis ja vältida reisimist. Epideemiakolletesse ei toimu praegu ühtegi reisi. Ettevaatusabinõuna ei korraldata ka rahvusvahelisi koosolekuid, koolitusi või muid üritusi. Samuti väldime osalemist rahvusvahelistel seminaridel, koolitustel või üritustel ning ei võõrusta epideemiakolletest pärit külalisi.

Me ei soovita hetkel Kiilto tootmis- ja laoüksuseid külastada kuni me ei teata teisiti. Edastage oma tellimused telefoni (6031900), e-kirja (info.ee@kiilto.com) või müügiesindaja teel ja me toimetame kaubad ise teieni. Kliendikülastuste puhul hoidume käepigistustest ning leiame muu viisaka võimaluse inimesi tervitada.

Palume vabandust võimalike ebamugavuste ja edasilükkumiste (nt planeeritud külastused, koolitused) pärast. Hoiame sündmustel iga päev silma peal ja muudame vajaduse korral ettevõttesiseseid suuniseid.

Teie Kiilto

Jaga seda lehte