KeraSafe hüdroisolatsioonilahenduse abil valmib vannituba ühe päevaga!

Kui vannitubade ja duširuumide veekindlaks muutmine on olnud aeganõudev ja tundunud keeruline, siis Kiilto hüdroisolatsioonisüsteem KeraSafe on viinud vannitubade hüdroisoleerimise täiesti uuele tasemele. Mastiksi rullimise asemel spetsiaalse liimiga seinale kleebitav veetõkkekangas teeb töö kiireks ja lihtsaks ning on kõigile jõukohane. KeraSafe süsteemi puhul võib plaatimistöödega alustada seintel koheselt ja põrandatel 2 tunni pärast. Ning kasutades plaatimiseks Kiilto Kerapid kiirkivinevat plaatimissegu on võimalik pinnad vuukida juba 2 tunni pärast!

Tavapäraseid hüdroisolatsioonimastikseid tuleb seina rullida kaks kihti, kusjuures esimene kiht kuivab umbes kaks tundi ja teine kiht veel umbes kuus tundi. Aega võtab seega nii materjali seinale rullimine, nurgalintide paigaldamine kui ka kuivamine, mis muudab vannitoa ehituse või remondi valmimise oluliselt pikemaks. On aga palju kiirem ja lihtsam hüdroisolatsioonisüsteem, mis ei valmista raskusi ka algajale ehitajale.

Tegemist on efektiivse ja kiire lahendusega, mis erineb võõbatavatest hüdroisolatsioonimastiksitest oluliselt: hüdroisolatsioonimastiksi seina rullimise asemel liimitakse seintele ja põrandatele veetõkkekangas. Seejuures on seinad plaaditavad koheselt pärast materjali seinale liimimist ja põrand paari tunni möödudes. Segad liimi kokku, kannad rulliga seinale piisava kihi ja paned sellele kangapaani just nagu tapeedipanekul. Ülekatte jaoks on meetrilaiusel materjalil märgitud vastava laiusega triibud, mis hõlbustab järgmise paani paigaldamist. Kui varem pidi kandma seina mitu kihti mastiksit ja alles järgmisel päeval sai plaatimisega alustada, siis KeraSafe’i puhul võib alustada plaatimisega praktiliselt kohe, kui veetõkkekangaga on ruumile ring peale tehtud.


Toode sobib igale aluspinnale

Vee- ja aurutihe KeraSafe+ kangas tagab niiskes ruumis täieliku veekindluse. Elastne ja tugev materjal sobib nii plaat- kui ka kivialuspindadele, aga ka krohvitud ja kipsplaaditud seinale. Nurkade ja torude jaoks on olemas vastavad läbiviigud, mis kiirendavad ja lihtsustavad omakorda tööd. Hüdroisolatsiooni paigaldamine pole kunagi olnud nii kiire ja lihtne ning sellega saavad tõesti hakkama kõik, kes vähegi omavad varasemaid tapeetimise kogemusi. Ühe meetri laiuse kangaga edeneb protsess kiirelt ning lihtsaks teeb töö ka see, et nii kanga kui ka ülekatete ja läbiviikude liimimiseks kasutatakse ühte ja sama KeraSafe Speed kahekomponentset liimi.

Alati piisav kiht hüdroisolatsiooni

Oluline erinevus mastiksi ja KeraSafe vahel on ka see, et viimase puhul ei pea muretsema, kas paigaldatud hüdroisolatsioonikihi paksus on piisav. KeraSafe’i puhul on see alati õige. KeraSafe’i abil saab kogu ruumi ühe korraga veekindlaks kiirelt ja probleemivabalt.

KeraSafe+ hüdroisolatsioonikangas on 0,53 mm paksune. Liim kantakse rulliga seinale, kangas pannakse paika, välja surutakse paani alla jäänud õhk ja üleliigne liim. Seejärel paigaldatakse nurgatugevdused ja läbiviigud. Hea on ka teada, et kui KeraSafe’ile paigaldatud keraamiline plaat peaks saama kahjustada ning vajama vahetamist, ei rebene isolatsioon plaati eemaldades sugugi kergelt ja plaati on lihtne vahetada.

KeraSafe süsteemi toodete kohta leiad täpsema info SIIT

Jaga seda lehte