Keemia- ja allergeenivaba kodu tagavad Airi lõhna- ja värvainevabad puhastusvahendid

Tõhusaid puhastusaineid on turul pakkuda lai valik ning nende seas võib olla raske orienteeruda. Üheks oluliseks aspektiks on kindlasti tervis, sest meie seas on palju allergikuid, kes ei talu teatud lõhna- ja värvaineid, rääkimata tugevatoimelistest keemilistest ühenditest. Mida jälgida puhastusvahendite puhul, kui on soov oma kodus keskkonnateadlikult ja tervislikult toimetada?

Kemikaalidest puhas, 100% lõhna- ja värvainevaba on näiteks Kiilto puhastusvahenditesari Airi, mis omab Soome Astma- ja Allergialiidu sertifikaati. Seoses COVID-19 viirusega valitsevas eriolukorras, kus pannakse erakordselt suurt rõhku puhtusele ja koristamisele, on just Airi tooted allergilistele inimestele suurepäraseks lahenduseks hoida oma kodu allergeenidest vaba ning aidata kaasa perekonnaliikmete tervise võimalikult immuunseks muutmisel.

Universaalne puhastusvahend vett taluvatele pindadele

Airi Kodupuhastusvahend on universaalne pihustatav puhastusvahend, mis sobib kõikide vett taluvatele pindadele nagu seinad, uksed, kapiuksed, lauad ja mööbel. Lõhnatu pinnapuhastusaine pH-tase on 7,5 ning kõik selles kasutatud materjalid on kinnitatud sõltumatu labori poolt tervisele ohutuks.

Keskkonnasõbralik aknapesuvahend paneb klaaspinnad särama

Pihustatav Airi aknapuhastusvahend on tõhus pesuaine erinevatele klaas- ja peegelpindadele: akendele, peeglitele, ukseklaasidele, klaaslaudadele, arvutiekraanidele jne. 100% lõhna- ja värvainevaba vahend ei jäta klaasile inetuid triipe ega kilejast pinda ning sobib kasutamiseks ka tundlikumatel inimestel. Tootes kasutatud toormaterjalid on läbinud põhjaliku testimise ning kinnitatud tervisele täiesti ohutuks.

Airi teeb põrandapinnad mustust hülgavaks

Parkett-, PVC-, kivi- ja plaaditud põrandapindade puhastamiseks mõeldud Airi Põrandapuhastusvahend puhastab põrandapinnad efektiivselt ning vähendab oluliselt mustuse kinnitumist põrandatele. Lõhna- ja värvivaba vahendi pH-tase on 7,5 ning sellest valmistamisel kasutatud tooted on põhjalike katsete tulemusena kinnitatud ohutuks. Soome Astma- ja Allergialiidu sertifikaati omav puhastusaine sobib kasutamiseks ka kõige tundlikumatel inimestel.

WC puhtaks ja lõhnatuks!

Airi WC-puhastusvahend on mõeldud tualettpoti puhastamiseks nii seest kui ka väljast, samuti prill-laua ja kaane pesemiseks. Tõhus looduslik vahend puhastab hästi ka poti ümber olevad põrandad ja seinad ning eemaldab ebameeldiva uriinilõhna. Toote pH-tase on 8,5, selle valmistamisel kasutatud toorained on läbinud üksikasjalikud testid ja tootele on sarnaselt teiste Airi puhastusvahenditega antud välja Soome Astma- ja Allergialiidu sertifikaat.

Vaata kõiki Kiilto puhastusvahendeid SIIT

Jaga seda lehte