Kasuta kevadist vaba aega nutikalt ja võta ette aknapesu!

Kevadine aknapesu on möödapääsmatu protsess, mis paljudele inimestele tundub olevat üks tüütu kohustus. Tegelikult on õigete vahendite kasutamisel tegu nauditava tööga, mille tulemus on kiire, kaunis ja kauakestev.

Esmalt tuleb valida õige ilm – liigse päikesepaiste käes kuivab pesemisvahend kiirelt klaasi külge ning kuivanud jälgi on raske eemaldada. Seega valige kuiv ja soe, aga pigem pilves ilm. Aknapesu on alati mõistlik alustada välimistest ehk mustematest klaasidest, sest nii on plekid ja jutid paremini näha. Esmalt tuleks puhastada niiske lapi või svammiga raamid ning seejärel jätkata klaasidega.

Aknapesuvahendi pealt ei tasu kokku hoida, pigem kasutada seda rohkem, et ka tõrksam mustus klaasidelt kätte saada. Kiilto Ikkuna aknapuhastusvahend on tõhus pihustatav kasutusvalmis vahend klaas- ja peegelpindade, akna- ja ukseklaaside, peeglite ning klaaslaudade puhastamiseks. Aine ei jäta pinnale jääke ega inetuid jooni, vaid eemaldab rasva- ja mustuseplekid laitmatult. Meeldiva lõhnaga aknapesuvahendi toorainest on 99% kiirelt biolagunev.

Kui peres on allergikuid, tasub mõelda ehk senise aknapesuvahendi väljavahetamisele. Näiteks tundlikumatele inimestele sobib Soome Astma- ja Allergialiidu sertifikaadiga Kiilto Airi Aknapesuvahend toode on 100% lõhna- ja värvainevaba, puhastab ohutult ning efektiivselt erinevad klaas- ja peegelpinnad, akna- ja ukseklaasid, klaasist lauaplaadid ja kapiuksed ning isegi arvutiekraanid. Toote pH-tase on 9 ning selles kasutatud materjalid on läbinud põhjalikud testid ning kinnitatud ohutuks.

Muuda aknapesu mugavaks ja eelista spetsiaalseid lappe

Akna pühkimiseks ja kuivatamiseks ei tasu aga kasutada ei määrduvat ajalehepaberit ega paberrätte, mis on õhukesed ning jätavad klaasile triipe. Eelistage parem spetsiaalseid moodsaid ja mugavaid aknapesulappe, mis hoiavad teie koduakna, klaasipinnad ja isegi roostevabad pinnad puhtana.

Puhastuslapp eemaldab tolmu ja plekid kiirelt ning lihtsalt, ei jäta klaasile triipe ning ühtlasi poleerib klaasi säravaks. Pärast kasutamist sulgege pakend hoolikalt, et allesjäänud lapid püsiksid kauem niisked. Kindlasti ei tohi visata lappe tualettpotti, kuna need võivad tekitada torudes ummistust. Kiilto aknapesuapid on keskkonnasõbralikud.

Edukat aknapesu!

Jaga seda lehte