Fix Primer tagab nakke ka kõige lidedamal pinnal

Enne seina- ja põrandapindade tasandus- või plaatimistöid on vajalik nende töötlemine nakkedispersiooniga, mis muudaks pinna karedaks ning tagaks sellele seguga hea nakke. Kiilto tuli turule uue nakkekrundiga Fix Primer, milles sisalduvad imepisikesed liivaterad garanteerivad ülihea tulemuse.

„Fix Primeri saladus ongi liivaterakestes, mis jätavad pinnale väga hea nakkeomadustega õhukese kareda kihi. Võrreldes seni turul pakutavate sarnaste toodetega on Fix Primeri koostis geeljam ja tundub pindadele kantuna siledam, kuigi nakkub suurepäraselt” räägib Kiilto tehniline konsultant Marko Kooskora uue toote omadustest.

Valmissegatud spetsiaalne krunt sobib eriti hästi nii siseruumides kui ka väljas asuvatele mitteimavatele seina- ja põrandapindadele nagu värvitud või krohvitud pind, vana kruntpind, PVC või PVC-kattega plekk, keraamiline plaat, kipsplaat, vineer ja laastplaat.

„Fix Pimeril on väga hea niiskuskindlus, see nakkub hästi vertikaalsete pindadega ja ei tekita tänu oma viskoossele konsistentsile eriti pritsmeid,” kirjeldab Kooskora.

Veepõhine nakkekrunt kuivab vaid tunniga!

Enne kruntimist tuleb eemaldada plaaditavalt või värvitavalt pinnalt sinna kogunenud vaha, rasv ja mustus, kasutades selleks aluselist puhastusvahendit ja loputades pinda korralikult. Kui pind on kuivanud, tuleb seda vajadusel lihvida ning seejärel eemaldada lihvimistolm.

Liiva ühtlase jagunemise tagamiseks peab kruntimissegu enne kasutamist hoolikalt läbi segama. Seejärel kantakse materjal mugavalt rulli, pintsli või harjaga pinnale ja tänu oma geeljale koostisele pole probleeme selle tilkumise ja voolamisega.

„Jälgida tuleks, et Kiilto Fix Primer jääks pinnale õhukese ja ühtlase kihina. Toote katvus on umbes üks liiter viiele ruutmeetrile. Kui nakkekrunt on pinnale kantud, tuleks lasta sellel umbes tund kuivada enne pahteldamise või plaatimise alustamist,” räägib Kooskora.

Ta lisab, et keskkonnatingimused, nagu ruumi temperatuur, aluspinna tekstuur ja niiskus mõjutavad kuivamist olulisel määral. Optimaalne kruntimise temperatuur peaks olema 18-20 kraadi, minimaalselt 10 kraadi. Tasandustööd tuleb teha hiljemalt 24 tundi pärast kruntimist. Kiilto Fix Primer on saadaval 1, 3, 5, 10 liitristes pakendites.

Täpsem info uue toote kohta on leitav SIIT

Jaga seda lehte