Epoksü-vuugitäidis – 10 korda tavavuugist vastupidavam!

Kiilto Epoksü-vuugitäidis on asendamatu nii köögis, vannitoas, basseinis, garaažis kui ka tööstuses, kus poorsete ja imavate vuukide vastupidavus on tunduvalt väiksem ning puhtuse hoidmine üsna tülikas. Kui mõelda remondi- või ehitusplaanid samm ette ning kasutada tänapäevaseid nutikaid tooteid, hoiate plaaditud ja vuugitud pinnad aastaid ilusana ning vastupidavana ka kõige nõudlikemas tingimustes.

Kiilto Epoksü-vuugitäidis sobib nii sise- kui ka välistingimustesse, on väga vastupidav mustusele, kemikaalidele ja kulumisele ning säilitab vuugid probleemivabana mitmeid aastaid. Seetõttu kasutavad Epoksü-vuugitäidist meelsasti ka erinevad ettevõtted ja asutused nagu toitlustuskohad, spaad, tööstused, koolid ja lasteaiad ning haiglad. Tugev vuugitäidis on asendamatu kohtades, kus seinu ja põrandaid pestakse sageli survepesuriga, mis kipub tavavuuki plaatide vahelt välja uhtma. Samuti on toode vastupidav söövitavale kloorile ning erinevatele pesuvahenditele.

Epoksüvaigul põhinevat mittepoorset vuugitäidisist on saadaval kuute värvitooni ning see sobib erinevate materjalidega, ka näiteks klaasmosaiigi vuukimiseks. Ettevaatlik tasub olla siiski looduskivitaoliste tundlike materjalide osas ning enne kasutamist toote sobivust katsetada.

Kõvenenud vuugi temperatuurikindlus on –20...+60 kraadi ning veekindel toode ei muuda aja jooksul värvust, ei murene ega kulu. Toode sobib 1–10 mm laiustesse seina ja põrandavuukidesse ning seda saab kasutada ka keraamiliste plaatide paigaldamiseks.

Kahekomponentse vuugitäite paigaldamiseks tuleb kanda plaatide vahele vuuk ja suhteliselt kiiresti vuugid üleliigsest materjalist puhastada. Vuugipesu võiks hakata tegema umbes 10 m² suuruse ala vuukimise järel, sest pikema viivituse järel toode kivistub. Vuugitäidise kivistumise puhul tuleks kasutada jääkide ja kelme eemaldamiseks keraamilistelt plaatidelt ning klaasmosaiigilt happelist puhastusvahendit Kiilto Epoxy Cleaner.

Jaga seda lehte