Novaflex 9100

Novaflex 9100 on lahustipõhine liim jalatsitaldade liimimiseks.

Erifunktsioonid

  • Tolueenivaba
  • Hea esialgne nake
  • Elastne ja tugev liide 

Kasutusala

Sobib näiteks naha, puidu, metalli, tekstiili, polüuretaani (PUR), polüvinüülkloriidi (PVC) ja krundiga TR-Primer halogeenitud, vulkaniseeritud naturaalkummi ja sünteetilise kummi segude liimimiseks.

Pakendi suurus
Product Code
Novaflex 9100 10 l T2252.010  
Pakendi suurus Novaflex 9100 10 l
Product Code T2252.010
 
Erikaal

0,84 kg/dm³

Ladustamine

Avamata mahutites temperatuuril +20 °C kuni 12 kuud.

Viskoossus

3500 MPa

Sideaine tüüp

Lahustipõhine polüuretaan

Kasutustemperatuur

Aktiveerimistemperatuur +70–80 °C

Kasutusjuhis

Liidetavad pinnad peavad olema puhtad ja kuivad ning vajaduse korral lihvitud ja/või eeltöödeldud. Liim laotatakse mõlemale pinnale harja, pahtlilabida või automaatse paigaldamise seadmega. Liimikelmega taldu võib sõltuvalt säilitustemperatuurist- ja tingimustest hoida 3–12 nädalat. Pärast liimi laotamist tuleb sellel lasta kuivada ja seejärel panna tallad kuumutuse teel aktiveerimise meetodil kokku. See parandab liite kuumus-, kemikaali-, õli-, määrdeaine- ja plastifikaatorikindlust. Üksikasjalikumaid juhiseid kõvendi kasutamise kohta leiate eraldi tehniliste andmete lehelt (kõvendi Kovete K). Vedeldi ja tööriistade pesemine: atsetoon.

Keskkond ja ohutus

Toode sisaldab kergesti lenduvaid, väga süttivaid lahusteid. Vältige toote asjatut kokkupuudet nahaga ja kokkupuudet värske tootega – kandke kaitsekindaid. Vaadake kemikaali ohutuskaarti. Teavet toote ja pakendi utiliseerimise kohta leiate veebilehelt www.kiilto.com.