Novaflex 9000

Novaflex 9000 on lahustipõhine liim jalatsitaldade liimimiseks.

Erifunktsioonid

  • Tolueenivaba
  • Hea algnake
  • Elastne ja tugev liide
  • Sisaldab UV-valgusele nähtavat ainet.

Kasutusala

Novaflex-liimid on lahustipõhised polüuretaanliimid, mis moodustavad elastse ja tugeva liimliite. Novaflex 9000 liimid tagavad taldade liimimisel tugeva esialgse nakke. Mõlemad liimid sisaldavad ainet, mis on nähtav UV-valguses. Novaflex 9000/Machine on välja töötatud masinaga paigaldamiseks. Selle tiksotroopse valemi tõttu saab liimi lihtsasti ja kenasti paigaldada ning see ei voola. Seetõttu saab liimi paigaldada täpselt tallaservale. Sobib naha, puidu, metalli, tekstiili, polüuretaani (PUR), polüvinüülkloriidi (PVC) ja halogeenitud TR-Primer‘i, vulkaniseeritud naturaalkummi ja sünteetilise kummi segude liimimiseks. Kasutatakse koos TR-primer‘iga. Lisateavet kasutamise kohta leiate toote andmelehelt.

Pakendi suurus
Product Code
Novaflex 9000 3 l T3105.003  
Novaflex 9000 20 l T3105.020  
Pakendi suurus Novaflex 9000 3 l
Product Code T3105.003
 
Pakendi suurus Novaflex 9000 20 l
Product Code T3105.020
 
Erikaal

0,84 kg/dm³

Ladustamine

Avamata nõudes 12 kuud temperatuuril +20 °C.

Viskoossus

3500 mPas

Sideaine tüüp

Lahustipõhine polüuretaan

Kasutustemperatuur

Aktiveerimistemperatuur +70–80 °C

Kasutusjuhis

Liidetavad pinnad peavad olema puhtad ja kuivad ning vajaduse korral lihvitud ja/või eeltöödeldud. Liim laotatakse mõlemale pinnale harja, pahtlilabida või automaatse paigaldamise seadmega. Liimikelmega taldu võib sõltuvalt säilitustemperatuurist- ja tingimustest hoida 3–12 nädalat. Pärast liimi laotamist tuleb sellel lasta kuivada ja seejärel panna tallad kuumutuse teel aktiveerimise meetodil kokku. See parandab liite kuumus-, kemikaali-, õli-, määrdeaine- ja plastifikaatorikindlust. Täpsemaid juhiseid kõvendi kasutamise kohta leiate toote eraldi andmelehelt (kõvendi Kovete K). Vedeldi ja tööriistade pesemine: atsetoon.

Keskkond ja ohutus

Toode sisaldab kergesti lenduvaid, väga süttivaid lahusteid. Vältige toote asjatut kokkupuudet nahaga ja kokkupuudet värske tootega – kandke kaitsekindaid. Vaadake kemikaali ohutuskaarti. Teavet toote ja pakendi utiliseerimise kohta leiate veebilehelt www.kiilto.com.

Soome Võtmelipp