Master Flis fliistapeediliim

Sobib mahupüsivate fliistapeetide liimimiseks või poorsetele või värvitud aluspindadele. Sobib käsitsi või masinaga pealekandmiseks.

Erifunktsioonid

  • sobib fliistapeetidele
  • kasutusvalmis
  • eemaldatav Kiilto Tapeedieemaldusvahendiga
  • väga ökonoomne 4–5 m²/l 

Kasutusala

Sobib mahupüsivate fliistapeetide liimimiseks või poorsetele või värvitud
aluspindadele. Sobib käsitsi või masinaga pealekandmiseks. Sobib ka paberpõhjalistele tapeetidele eelvettimismeetodil. Ei sobi täisplastmaterjalide kinnitamiseks ega plastaluspindadele. Vastab ehitusmaterjalide klassifitseerimissüsteemi heitkoguste kategooria M1 nõuetele.

Kulu

5–6 m²/l fliistapeet, 3–5 m²/l paberpõhjaline tapeet eelvettimismeetodil

Pakendi suurus
EAN-kood
Master Flis seinäliima exp. 5 l 6411513018057
Pakendi suurus Master Flis seinäliima exp. 5 l
EAN-kood 6411513018057
 
Erikaal

u 1,05

Ladustamine

Avamata originaaltaaras, temp üle +1 °C, 18 kuud. Pärast pikemaajalist hoiustamist tuleb toode enne kasutamist läbi segada. Avatud toode tuleb kuu aja jooksul ära kasutada.

Kulu

5–6 m²/l fliistapeet, 3–5 m²/l paberpõhjaline tapeet eelvettimismeetodil

Pakendi suurused

5 l

Külmakindlus

jäätub

Sideaine tüüp

PVAc dispersioon ja rafineeritud tärklis

Aluspõranda niiskus

puit: 8–12%, betoon: kuni 3% kaaluprotsent või alla 85% RH

Kasutustemperatuur

+18...+25 °C

Kasutusjuhis

Liimimisel peab ruumis valitsema ruumile omane temperatuur. Nii liim kui tapeet peavad saavutama selle temperatuuri. Pind peab olema kuiv, ühtlane, jäik ja puhas. Vana tapeet ja lahtine värv tuleb eemaldada. Ebatasasused tuleb tasandada ja lihvida. Väga poorsed aluspinnad tuleb eelnevalt kruntida või pahteldada. Kruntimiseks kasutatakse niiskuskindlat matti kruntvärvi või veega vahekorras 1:1 vedeldatud liimi. Värvitud pinnad pestakse näiteks Kiilto Maalripesuga ja loputatakse hoolikalt enne tapeetimist.

Mahupüsivad fliistapeedid niiskusega ei paisu ega vaja eelvettimist. Liim kantakse näiteks värvirulliga ühtlaselt seinale või tapeetimismasinaga
tapeedi tagusele. Alustage ülevalt ja hõõruge paan kinni tapeediharja või sileda labidaga, liikudes keskelt äärte poole nii, et õhumullid tulevad välja. Vältida tapeediliimi sattumist tapeedi pinnale. Liigne liim tuleb vees niisutatud lapi või käsnaga ühenduskohtadelt kohe eemaldada. Tugev hõõrumine võib kahjustada tapeedi värvi või läiget. Sobib ka ülevärvitavate mahupüsivate tapeetide ja paberpõhjaliste tapeetide liimimiseks eelvettimismeetodil. Ei sobi klaaskiudvõrguga materjalidele. Töökohas peab olema hea ventilatsioon. Järgida tapeeditootja juhiseid.

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Lisateavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.

M1 EmissiooniklassLEEDSoome Võtmelipp