Master Akva Seinakatteliim

Sobib mitteabsorbeerivate värvitud pindade katmiseks aluspaberi või muude kattematerjalidega. Samuti sobib vaht-, õhukese homogeense ja mineraalse ja klaaskiust aluskihiga polüvinüülkloriidist seinakatetele, eriti niisketes piirkondades.

Erifunktsioonid

  • sobib aluspaberiga katmiseks
  • sobib polüvinüülkloriidist seinakatetega katmiseks niisketes piirkondades

Kasutusala

Sobib mitteabsorbeerivate aluspindade katmiseks aluspaberiga. Absorbeerivad pinnad vajavad eeltöötlust, näiteks värvimist või katmist veega vedeldatud liimiga. Samuti sobib katmiseks polüvinüülkloriidist seinakatete ja klaaskiudtapeetidega niisketes ja kuivades piirkondades.

Pakendi suurus
EAN-kood
Master Akva seinäliima/exp 1 l 6411511949018
*Master Akva seinäliima/exp 3 l 6411511949032
Pakendi suurus Master Akva seinäliima/exp 1 l
EAN-kood 6411511949018
 
Pakendi suurus *Master Akva seinäliima/exp 3 l
EAN-kood 6411511949032
 
Tööaeg

Poorse aluspinna puhul 15–20 minutit NB! Märjalt liimuv. Kasutatud liimikogus, aluspind ja ümbritsevad tingimused mõjutavad oluliselt tööks kuluvat aega.

Pakendi suurused

1 l, 3 l

Sideaine tüüp

EVA-dispersioon ja modifitseeritud tärklis

Aluspõranda niiskus

puit: 8–12%, betoon: kuni 3% kaaluprotsent või alla 85% RH

Kasutusjuhis

Töötage tavalisel toatemperatuuril. Nii tapeet kui ka toode peavad saavutama toatemperatuuri. Paigaldamisel järgige kattematerjali tootja juhiseid. Pind peab olema kuiv, tolmuvaba, puhas, tugev ja piisavalt tasane. Niisketes piirkondades kasutage tasandamiseks niiskuskindlat tasandussegu. Väga absorbeerivad aluspinnad tuleb eeltöödelda, kattes need kruntvärvi või liimiga. Kruntimiseks kasutatakse niiskuskindlat matti kruntvärvi või veega vahekorras 1:1 vedeldatud liimi. Mitteabsorbeerivate aluspindade katmisel plastkatetega soovitame kasutada liimi Kiilto M1000 ECO.

Aluspaber ja klaaskiudtapeet: laotage liim värvirulli abil seinale. Pressige seinakate korralikult vastu seina, et eemaldada õhumullid. Asetage paanid kontaktühendusega. Enne tapeediga katmist või värvimist laske vähemalt 24 tundi kuivada.

Plastkatted: kandke liim värvirulli või kellu abil kas seinale mahus 1–3 paani korraga või kattematerjali tagaküljele. Kasutage märgliimimise meetodit. Asetage paanid kontaktühendusega või tehke ühendus seinal noa abil. Värsked liimiplekid tuleb eemaldada kohe niiske lapi või käsnaga. Peske tööriistad puhtaks leiges vees.

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Teavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.

M1 EmissiooniklassLEEDSoome Võtmelipp