Kiilto XM valmispahtel

Kergpahtel kuivade ruumide seinte ja lagede viimistlemiseks enne värvimist ja tapeetimist. Sobib peale kandmiseks nii pahtlipritsiga kui käsitsi.

Erifunktsioonid

  • heade täiteomadustega viimistluspahtel
  • pihustatav
  • kihi max paksus 5 mm
  • kaalult kerge
  • hõlpsasti lihvitav
  • kulu 1 kg/m²/mm

Kasutusala

Kiilto XM on pihustatav valmissegu-viimistuspahtel kuivade ruumide seinte ja lagede viimistlemiseks enne värvimist ja tapeetimist. Sobiv aluspind võib olla näiteks aluskrohv, viimistluskrohv, kipsplaat või värvitud pind. Pärast kuivamist on pind hele ja sile ning värvimiseks valmis. Soovitame aluspinna enne tapeetimist üle värvida, see lihtsustab edasist tapeedi vahetamist. Vastab standardi EN 15824:2017 nõuetele.

Kulu

1,0 kg/m²/mm

Pakendi suurus
EAN-kood
15 l 6411512015156
Pakendi suurus 15 l
EAN-kood 6411512015156
 
Värvid

hallikasvalge

Erikaal

u 1,0 kg/l

Ladustamine

Avamata mahutites, temp. üle +5 °C, 1 aasta

Kulu

1,0 kg/m²/mm

Kihi paksus

lauspahteldus kuni 3 mm / kohtpahteldus kuni 5 mm

Kuivamise kiirus

u 2–3 h/mm (kui kihi paksus on alla 2 mm), u 2–3 päeva (kui kihi paksus on kuni 5 mm) (olenevalt valitsevatest tingimustest)

Pakendi suurused

15 l, kott

Külmakindlus

ei tohi külmuda

Max tera suurus

0,2 mm

Sideaine tüüp

Plastdispersioon-kergsideaine- lubjakivibaasiline pulber

Aluspõranda niiskus

betoon < 90% RH

Töötingimused

soovitus: 18–20 °C, madalaim kasutustemperatuur +10 °C

Kasutusjuhis

Pahteldatav pind peab olema puhas, kuiv ja tolmuvaba. Eemaldage pinnalt kõik see, mis võib naket takistada. Uue kihi võib peale kanda alles siis, kui eelmine on kuiv. Vajadusel võib aluspinda enne uue tasanduskihi pealekandmist ettevaatlikult lihvida ja puhastada.

Kiilto XM on valmispahtel. Pärast pikemaajalist hoiustamist tuleb toode enne kasutamist läbi segada. Vajadusel võib lahjendada toodet vähese veega. Saab peale kanda kõrgsurvepritsiga või käsitsi teraslabidaga. Pritsiga peale kantud kiht tuleb käsitsi üle siluda.

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kandke kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Lisateavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehelt www.kiilto.com.

CE