Kiilto Wall Eco pulbriline tapeedikliister

Plastivaba ja hingav bio-põhine tärklisepõhjal pasta pabertapeetide ja kergete reljeefsete paberalusel tapeetide liimimiseks kuivades siseruumides. Sobib pealekandmiseks nii käsitsi kui ka masinaga.

Erifunktsioonid

  • hingav
  • tärklisepõhine
  • plastivaba

Kasutusala

Pabertapeetide ja kergete reljeefsete paberalusel tapeetide liimimiseks kuivades siseruumides. Sobib pealekandmiseks nii käsitsi kui ka masinaga.

Kulu

3 l pastat/katvus 3–4 tapeedirulli (umbes 15–20 m2)

Pakendi suurus
EAN-kood
250 g 6411511041255
Pakendi suurus 250 g
EAN-kood 6411511041255
 
Erikaal

umbes 1,0 (segus veega)

Ladustamine

Avamata pakendis ja kuivas 36 kuud

Kulu

3 l pastat/katvus 3–4 tapeedirulli (umbes 15–20 m2)

Segamissuhe

1 osa pastat ja 24 osa vett Näiteks 125 g pulbrit ja 3 l vett.

Pakendi suurused

250 g

Külmakindlus

Külmumine (segus veega)

Sideaine tüüp

Modifitseeritud tärklis

Töötingimused

Tavaline toatemperatuur, piisav õhuniiskus. Kuiv siseruumiõhk võib põhjustada liiga kiiret pindade kuivamist ja tapeediservade lokkimist.

Kasutustemperatuur

+18–25°C

Kasutusjuhis

Töötage tavalisel toatemperatuuril. Nii tapeedil kui ka tootel tuleb lasta kohaneda toatemperatuuriga. Pind peab olema kuiv, sile, tugev ja puhas. Eemaldage vana tapeet ja lahtine värv. Tasandage ja lihvige kõik ebatasasused. Kruntige või katke eelnevalt kliistriga eriti poorsed pinnad. Kruntimiseks on soovitav kasutada niiskuskindlat matti kruntvärvi ja eelliimimiseks vahekorras 1:40 segatud vahendit Kiilto Wall Eco. Peske värvitud pinnad näiteks vahendiga Kiilto Maalarinpesu (maalripuhasti) ja loputage hoolikalt. Kui vana värv on läikiv ja mitteabsorbeeriv, parandab lihvimine tapeedi naket. Eemaldage hoolikalt lihvimistolm. Enne tapeedi liimimist veenduge, et pind on kuiv. Niiske puitplaat tõmbub kuivamisel kokku, mis võib põhjustada mulle või tapeedi pinna rebenemist.Valage kogu pakendi sisu (1 osa) pidevalt segades vette (24 osa), (nt 125 g pulbrit/3 l vett). Laske seista 10–15 minutit. Segage enne kasutamist veel umbes 15 sekundit. Kandke pasta ühtlaselt kogu pikkuses tapeedipaani tagaküljele. Voltige mõlemad pastaga kaetud otsad keskele kokku ja laske paari minuti jooksul imbuda. Keerake lahti paani ülemine ots ja riputage vastu laejoont. Seejärel voltige lahti alumine pool. Harjake keskelt servade poole välja kõik õhumullid. Vältige tapeedi pinna määrdumist liimiga. Eemaldage värsked liimiplekid kohe tupsutades neid niiske lapi või käsnaga. Jõuline hõõrumine võib kahjustada õrna tapeedi pinda, värvi või läiget. Paigaldamisel järgige ennekõige tapeedi tootja juhiseid.

Keskkond ja ohutus

Vältige naha ebavajalikku kokkupuudet kõvastumata tootega, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge toote ohutuskaardiga. Teavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.

Soome Võtmelipp