Kiilto Tapeedieemaldusvahend

Kasutusvalmis Kiilto Tapeedeemaldusvahend tselluloos- või tärklisekliistriga kinnitatud paber- või fliistapeetide eemaldamiseks,

Kasutusala

Kiilto Tapetinpoisto on valmissegatud tapeedieemaldaja, mida kasutatakse mittekootud tapeedi eemaldamiseks, kui on kasutatud tselluloosil või tärklisel põhinevat pastat. - vastab M1-emissiooni klassifikatsioonile - valmissegu, ei vaja ootamist - head pealekandmise omadused - hea märgavus - pikaajaline mõju

Kulu

4–5 m²/l

Pakendi suurus
EAN-kood
5 l 6411513197059
Pakendi suurus 5 l
EAN-kood 6411513197059
 
Erikaal

umbes 1,03

Ladustamine

Avamata mahutites, temp. üle +1°C, 18 kuud. Pärast pikemaajalist hoiustamist tuleb toode enne kasutamist läbi segada. Avatud mahuti tuleb ära kasutada ühe kuu jooksul.

Kulu

4–5 m²/l

Pakendi suurused

5 l, 10 l, 15 l

Külmakindlus

Külmumine

Kasutustemperatuur

+18°C kuni 20°C

Kasutusjuhis

Tapeedieemaldaja kantakse tavaliselt pinnale 1 L/4–5 m² ja jäetakse imenduma 15–60 minutiks olenevalt tapeedi imavusest. Pärast küllastumist hakkab tapeet maha kooruma ja selle võib käsitsi maha tõmmata. Mitme tapeedikihi korral korrake toimingut või katke tapeedieemaldaja värske kiht plastkilega, et tagada parem märgumine. Pestava tapeedi pind tuleb enne Kiilto tapeedieemaldaja pealekandmist karestada. Vinüültapeetide ja lamineeritud tapeetide plastikust kiht tuleb korralikuks märgamiseks eemaldada. Niiskustundlikke põrandakattematerjale tuleb käitlemise ajal kaitsta. Ruumi- ja pinnatemperatuur +18–20°C. Töötage toatemperatuuril. Laske Kiilto Tapetinpoistol kohaneda toatemperatuuriga. Ümbritsevad tingimused, näiteks ruumi ja tapeedi temperatuur, aluspinna kvaliteet ja niiskus ning pealekantud Kiilto Tapetinpoisto kogus mõjutavad lõpptulemust oluliselt. Seetõttu tuleb meie soovitusi käsitada vaid juhistena.

Keskkond ja ohutus

Vältige naha ebavajalikku kokkupuudet kõvastumata tootega, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge toote ohutuskaardiga. Teavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.

M1 EmissiooniklassLEEDSoome Võtmelipp