Kiilto Protec Hardwax Oil Õlivaha

Õlivaha Kiilto Parquet Oil õliga töödeldud parkett- ja puitpõrandate kaitsmiseks. Õlivaha jätab õlitatud pinnale õhukese kaitsva kihi, mis annab pinnale vastupidavuse ja kestvuse.

Erifunktsioonid

  • Kiilto Kiilto Parquet Oil põrandaõliga töödeldud põrandate vahatamiseks
  • naturaalne ja vastupidav viimistlus
  • väga ökonoomne 20–30 m²/l

Kasutusala

Protec Hardwax Oil õlivaha sobib parketiõliga Kiilto Parquet Oil õliga töödeldud põrandatele.

Kulu

20–30 m²/l

Pakendi suurus
EAN-kood
1 l 6411512541013
Pakendi suurus 1 l
EAN-kood 6411512541013
 
Ladustamine

Avamata mahutites, temp. üle +1 °C, 3 aastat.

Kulu

20–30 m²/l

Läiketase

matt

Kuivamise kiirus

Kerge liikumiskoormus 16 h pärast kuivamist (+20 °C / 50% RH). Lõpliku tugevus 2–3 päeva pärast.

Pakendi suurused

1 l

Suhteline õhuniiskus

40–60%

Kasutustemperatuur

+18 °C kuni +24 °C

Puidu niiskusesisaldus

7 ±2 massi%

Kasutusjuhis

ESMAKORDSELT ÕLITATAV PÕRAND: Kandke Kiilto Parquet Oil õli põrandale vastavalt juhistele. Laske kuivada vähemalt 12 tundi. Eksootiliste puiduliikide nagu merbau ja wenge kuivamisaeg on pikem. Liiga lühikese kuivamisaja korral seguneb Parquet Oil parketiõli Protec õlivahaga. Puhastage pind tolmuimejaga või harjaga, et eemaldada kogu tolm enne Kiilto Protec pealekandmist. Laske õlivahal ruumis enne pealekandmist ühtlustuda ruumi temperatuuriga ja segage toode pulgaga korralikult läbi. Valage Protec värvialusele ja kandke õhuke, ühtlane kiht piki puidusüüd lühikesekarvalise mohäärrulliga või kõrgekvaliteedilise pintsliga, et välitada pealekandmisjälgi. Liikuge edasi korraga väikeste alade kaupa ja üleminekute osal kandke värske õlivaha veel kuivamata osale. Laske kuivada vähemalt 16 h enne ruumi kasutuselevõttu. PÕRAND, MIDA ON EELNEVALT TÖÖDELDUD PARKETIÕLIGA KIILTO PARQUET OIL: Puhastage põrand hoolikalt ja vajadusel kandke pinnale parketihooldusõli Kiilto Parquet Oil. Enne materjali Protec pealekandmist laske õlitatud põrandal kuivada vähemalt 12 tundi. Seejärel töödelge põrandat materjaliga Protec samal viisil nagu esmakordselt õlitatavat põrandat.UUS PUITPÕRAND (V.A EKSOOTILISED PUULIIGID): Kandke õhuke kiht materjali Protec puhtale puitpinnale puidukiu-suunaliselt. Laske kuivada 6–8 tundi. Lihvige kihti kergelt, terasuurus/ketas 240. Eemaldage kogu lihvimistolm. Kandke teine kiht peale samamoodi nagu esimene. Laske kuivada vähemalt 16 tundi või soovitatavalt kauem, kui võimalik. Töötamise ja kuivamise ajal peab ruumis olema tagatud hea ventilatsioon. Töövahendid puhastatakse koheselt peale kasutamist mineraaltärpentiiniga või hoitakse suletud mellnõus. Töövahenditel on isesüttimisoht. KULUNUD ALUSPINNA VÄRSKENDAMINEPuhastage kulunud aluspinda hoolikalt ja laske kuivada. Karestage pind, ketta terasuurus 240. Eemaldage kogu lihvimistolm tolmuimejaga. Kandke õhuke kiht materjali Protec vastavalt juhistele ja laske kuivada vähemalt 16 tundi.NB! NB! Mõned kummitüübid vaipades ja libedust vähendavad ained sisaldavad plastifikaatoreid, mis võivad tekitada püsivaid pinnakahjustusi ja värvimuudatusi laki või õli pinnal.

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Teavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.

M1 EmissiooniklassLEED