Kiilto Pro Silikoon

Puhas valge, äädikhappel põhinev, fungitsiidi sisaldav silikoon keraamiliste plaatide nihkevuukide, seina- või põrandavuukide, eri materjalide vaheliste liitekohtade ja läbiviikude tihendamiseks märgades ruumides. Sobib ka välistingimustes kasutamiseks. Ei sobi akvaariumite jaoks.

Erifunktsioonid

  • temperatuurikindlus 120 °C
  • sisaldab fungitsiidi
  • ei ole ülevärvitav
  • kasutamiseks sisetingimustes

Kulu

5 x 5 mm vuuki u 12 m / padrun

Pakendi suurus
EAN-kood
310 ml 6411513540312
Pakendi suurus 310 ml
EAN-kood 6411513540312
 
Värvid

Puhasvalge

Erikaal

u 1,2 kg/dm

Ladustamine

Säilitada kuivas, jahedas kohas (alla 25 °C) tihedalt suletud originaalpakendis. Säilivusaeg: vt pakendilt.

Kulu

5 x 5 mm vuuki u 12 m / padrun

Kõvadus

Shore A umbes 20

Pealmise kihi kuivamisaeg

5–15 min (20 °C, RH 50%)

Läbikõvastumine

u 2 mm 24 tunniga ja umbes 10 mm nädalaga.

Sideaine tüüp

niiskusega tahenev silikoonpolümeer

Töötingimused

soovitus: ruumi, hermeetiku ja ühenduskoha optimaalne temperatuur 18–20 °C, siiski sobib kogu temperatuurivahemik 5–40 °C.

Kasutustemperatuur

–40 °C kuni 120 °C

Kasutusjuhis

Tihendatav pind peab olema kuiv ning tolmu- ja määrdevaba. Keerake otsiku kork maha. Lõigake tuubi koonusots lahti. Paigaldage kaasas olev otsik ja lõigake selle ots soovitud mõõtu. Suruge silikooni ühenduskohta ja tasandage kohe puhta veega niisutatud pahtlilabidaga või sõrmeotsaga. Pärast kasutamist jätke otsik tuubi külge ja sulgege see korralikult korgiga. Puhastamise lihtsustamiseks pange mõlemale poole ühenduskohta näiteks maalriteip. Eemaldage teip kohe pärast silikooni pealekandmist.

Ühenduskohtade silikooni vahetamisel tuleb vana silikoon eemaldada. Eemaldage ka hallituselaigud, kui neid on, kasutades Kiilto Kodin Klorite’i vastavalt juhistele.

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Teavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.

CE