Kiilto Pro Fix plaatimissegu

Plaadisegu keraamiliste ja klinkerplaatide ning looduslike kivide kinnitamiseks Kiilto hüdroisolatsioonimastiksile, traditsioonilistele kivist aluspindadele ja plaatimiseks sobilikele ehitusplaatidele. Kasutamiseks sise- ja välistingimustes. Sobib ka põrandaküttega põrandatele.

Erifunktsioonid

  • keraamiliste plaatide, dekoratiivkivide ja kivide kinnitamiseks
  • sobib poorsetele ja Kiilto toodetega hüdroisoleeritud aluspindadele
  • vuukimisvalmis 24 h pärast (poorsete aluspindade korral), 3 päeva pärast (mittepoorsete aluspindade korral)
  • sobib ka välistingimustes kasutamiseks

Kasutusala

Sobib klinker-, keraamiliste ja kahhelplaatide kinnitamiseks kiudtsementplaatide ja niiskustõkkega töödeldud kipsplaatide, kergbetooni, tsemendibaasiliste pahtlite, tellise ning Kiilto Fibergum hüdroisolatsioonimastiksi peale. Sobib kasutamiseks sise- ja välistingimustes. Sobib kasutamiseks põrandaküttega.
Pind peab olema kuiv, tugev ja piisavalt tasane. Kuivad ja imavad pinnad tuleb niisutada (v.a plaatpinnad). Eemaldage värv ning veebaasil silumis- ja tasandussegud. Lülitage põrandaküte välja u 24 tundi enne plaatimist.

Kulu

u 3 kg/m 2 , kasutades normaalse hammastusega segukammi (hamba mõõtmed 6 mm × 6 mm × 6 mm). u 2 kg/m 2 , kasutades mosaiik-segukammi (hamba mõõtmed 4 mm × 4 mm × 4 mm).

Pakendi suurus
EAN-kood
*Pro Fix/exp 6411512185200
Pakendi suurus *Pro Fix/exp
EAN-kood 6411512185200
 
Ladustamine

Avamata pakendis max 1 aasta kuivades tingimustes.

Kulu

u 3 kg/m 2 , kasutades normaalse hammastusega segukammi (hamba mõõtmed 6 mm × 6 mm × 6 mm). u 2 kg/m 2 , kasutades mosaiik-segukammi (hamba mõõtmed 4 mm × 4 mm × 4 mm).

Avatud aeg

üle 0,5 MPa / 20 min (EN1346)

Tuletundlikkusklass

E

Segamissuhe

5 l vett / 20 kg kott

Tööaeg

Töötlemisaeg 3–4 tundi pärast vee lisamist.

Nakketugevus

Üle 0,5 MPa (EN1348)

Pakendi suurused

20 kg kott

Külmakindlus

Külmakindel

Max tera suurus

0,5 mm

Sideaine tüüp

plasti-tsemendi-kvartsibaasiline pulber

Aluspõranda niiskus

Betoon < 90% RH

Kasutustemperatuur

Optimaalne 18–20 °C, minimaalne 5 °C

Klassifikatsioonid

C1

Kasutusjuhis

Puistake pulber aeglaselt, pidevalt segades jahedasse, puhtasse vette, kuni moodustub ühtlane mass. Laske segul seista u 10 minutit ja segage veel kord kergelt. Segu on nüüd kasutusvalmis. Kandke segu plaaditavale pinnale samaaegselt tugevalt surudes ja kammige segukammiga lahti alale, mis jõutakse plaatida 10–15 min. jooksul. Suruge plaadid tugevalt segule ja koputage kohe kinni. Plaatide asendit on võimalik muuta u 15 minuti jooksul. Tõstke pisteliselt paigaldatud plaate ja kontrollige, et plaadi tagakülg oleks piisavalt seguga kaetud (kahhelplaadid 70–75% ja klinkerplaadid 80–90%). Välistingimustes plaatimisel peab plaadi tagakülg olema seguga kaetud 100%. Piisava kaetuse tagamiseks tuleb segukammi hammastuse valimisel lähtuda plaatide mõõtmetest ja tagakülje mustrist.
Värsked segujäägid eemaldage vee ja niiske lapiga. Kuivanud segu saab eemaldada vaid mehaaniliselt.
Vuuke saab täita Kiilto Saumalaasti vuugitäidisega ja pinda kergelt koormata 24 tundi pärast plaatimist; mitteimavate aluspindade puhul 48 tundi pärast plaatimist. Laske plaatidel nädal aega kuivada enne hariliku kasutuse alustamist. Kuivamisaeg pikeneb madala temperatuuri ja kõrge õhuniiskuse toimel.
Elementide ja ehitusplaatidest seinte nurgad, seina- ja põrandaplaatide vahelised vuugid ning muud nihkevuugid vuukige silikoonhermeetikuga Kiilto Sanitaarsilikoon.
Sobib väiksemate pinnaebatasasuste parandamiseks enne plaatimist. Mitme millimeetri kõrguste pinnaebatasasuste parandamiseks soovitame kasutada Kiilto seinapahtlit või tasandussegu.

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge materjali ohutuskaardiga. Lisateavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.

Soome Võtmelipp