Kiilto Premium montaažiliim

Elastne tugevusliim puidule, betoonile, kivile ja klaasile, aga ka erinevatele metallidele ja plastidele. Eriti tugev algnake. Lahustivaba, ei sisalda isotsüanaate. Temperatuurikindel vahemikus -40 kuni +100 °C. Vastupidav soolasele veele. Ühekomponentne.

Erifunktsioonid

  • ülihea algnake
  • suurepärane temperatuurikindlus
  • madalaim temperatuur + 1 °C
  • vastupidav niiskusele ja kemikaalidele
  • sobib niisketele pindadele
  • sobib kasutamiseks ka välistingimustes

Kasutusala

Ühekomponentne KiiltoFix Premium põhineb silüülpolümeeri tehnoloogial ja on suure seosetugevusega. Sobib kinnitamiseks ja tihendamiseks sise- ja välistingimustes. Sobib tugevat algnaket nõudvateks liimimisteks (autod, paadid, haagised), ehitusplaatide ja liistude kinnitamiseks. Kasutatavad materjalid peavad olema tolmu-, rasu- ja õlivabad. Hea liimuvus mitmesuguste kivipindade, betooni, enamuse metallide, puidu, klaasi ja emailpindadega, samuti epoksiid- ja polüesterpindadega. Enne plastmaterjalide liimimist on soovitatav teha prooviliimimine tegelikes kasutustingimustes. Ehitusmaterjalide heitkoguste klassifikatsioon M1. Lahustivaba, ei sisalda isotsüanaate ja ftalaate. Ülevärvitav enamike veepõhiste värvidega (enne kasutamist alati katseliselt kontrollida). Väga hea ilmastikukindlus, vastupidav ultraviolettkiirgusele. Hea vastupidavus kemikaalidele (lahjad lahused). Vastupidav soolasele veele. Ei ole lakitav.

Kulu

8,9×8,9 mm kolmnurkne vuuk, u 7,3 m / padrun

Pakendi suurus
Product Code
EAN-kood
Kiilto Premium 290 ml T2440.926   6411512440293
Pakendi suurus Kiilto Premium 290 ml
Product Code T2440.926
EAN-kood 6411512440293
 
Erikaal

u 1,6 kg/l

Ladustamine

Avamata mahutis temperatuuril +10 °C kuni +25 °C kuni 12 kuud.

Kulu

8,9×8,9 mm kolmnurkne vuuk, u 7,3 m / padrun

Kõvadus

Kõvadus A 60

Kahanemine

u 2%

Pealmise kihi kuivamisaeg

u 10 min (23 °C, RH 50%)

Konsistents

suure viskoossusega pasta

Kuivamise kiirus

3 mm / päevas, u 10 mm / 7 päeva (23 °C / 50% RH)

Pakendi suurused

290 ml

Sideaine tüüp

MS-polümeer

Venivus

350% (DIN 53504)

Kasutustemperatuur

+1°C kuni +40°C

Max vuugi deformatsioon

± 25%

Vöö nihketugevus

SS/SS 2 N/mm²

Tõmbetugevus

2,2 N/mm² (DIN 53504)

Kasutusjuhis

Lõigake tuubi ülaosa lahti ja kinnitage otsik. KiiltoFix Preium kantakse peale käsi- või akupüstoliga. NB! Püstoli valimisel arvestage toote suure viskoossusega. Kandke peale triipudena. Enne liimi pealekandmist tuleb kontrollida, et tihendatavad/seotavad pinnad on puhtad. Sulgege pakend pärast kasutamist hoolikalt. Kõvastumata toote saab eemaldada ksüleeni või atsetooniga. Kõvastunud toodet saab eemaldada vaid mehaaniliselt. Valitsevad tingimused nagu õhutemperatuur, õhuniiskus, aluspinna materjal ja niiskus, samuti pealekantud liimi kogus, mõjutavad oluliselt puutekuivuse saavutamise ja lõpliku kuivamise aega.

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Lisateavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.

M1 EmissiooniklassLEED