Kiilto Pikaepoksi epoksü-liim

Kiire, kahekomponentne epoksüliim nt terase, raua, kergmetallide, klaasi, portselani, kivi ja puidu liimimiseks. Hea vastupidavus kemikaalidele.

Kasutusala

Kiilto Pikaepoksi on kahekomponentne, vedelik, kahekomponentne epoksüliim raua, terase, alumiiniumi, messingi, väärismetallide, puidu, klaasi, portselani, kivi, betooni, paljude kõvade plastide, naha, kummi ja jäikade vahtplastide ja isegi tsellulaarse polüstüreeni liimimiseks.

Pakendi suurus
EAN-kood
28 g 6411511282283
Pakendi suurus 28 g
EAN-kood 6411511282283
 
Erikaal

1,15 kg/dm³ (segu)

Ladustamine

Võib säilitada, eelistatult püstasendis, tihedalt suletud originaalpakendis jahedas kohas, mitte alla +1°C, maksimaalselt 24 kuud.

Kuivamise kiirus

10–15 min (+20°C)

Segamissuhe

Üks mahuosa vaiku: üks mahuosa kõvendit.Vähesed kõrvalekalded sellest suhtest ei mõjuta liimi omadusi.

Tööaeg

4–5 min (2–3 ml segu/+20°C)

Pakendi suurused

Kaksiksüstaldosaator, 2 x 14 g

Pressimisaeg

10–15 min/20 °C

Külmakindlus

Mittekülmuv

Suhteline õhuniiskus

alla 80% RH

Sideaine tüüp

epoksüvaik

Kasutustemperatuur

+18°C kuni +20°C

Kasutusjuhis

Pinnad peavad olema kuivad ja määrdevabad. Pindade lihvimine parandab nakkuvust. Määret võib eemaldada atsetooniga. Segage võrdses koguses vaiku ja kõvendit. Segu eluiga temperatuuril +20°C on 4–5 minutit. Segage komponendid õigesti, nt puidust pulgaga papitükil. Liim kantakse mõlemale liimitavale pinnale või ühele pinnale tingimusel, et kokkusurutud pinnad puutuvad üksteisega tihedalt kokku, nii et isegi liimita jäänud pind saaks korralikult liimiga kaetud. Pange tükid kohe kokku. Tavaliselt ei ole vaja kokku suruda. Hoidke tükke paigal kasutades mõnda ajutist kinnitust, kuni liim on kõvastunud (ligikaudu 10 min +20 °C juures). Lõplik liimimistugevus saavutatakse umbes pärast 12 tundi. Vaigu ja kõvendi otsikute kaaned on kavandatud nii, et need asetuvad kindlasse asendisse, mis takistab liimitükkide moodustumist otsikutes. Kiilto Pikapoksi ei sobi vinüüli või polüolefiinplasti liimimiseks või kokkupuuteks kuuma veega. Värskeid liimiplekke saab eemaldada kaabitsaga või pühkida ära riidelapiga. Atsetoonis niisutatud lapp eemaldab värske liimi täielikult. Kõvastunud liimi saab eemaldada ainult mehaaniliselt.

Keskkond ja ohutus

Vältige naha ebavajalikku kokkupuudet kõvastumata tootega, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge toote ohutuskaardiga. Teavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.