Kiilto Nopea Slim Kiire parketiliim + kõvendi

Kahekomponentne, veevaba, väga kiiresti kõvastuv polüuretaanliim kõigi parketitüüpide liimimiseks (v.a kilpparkett). Sobib ka kilpparketi pealmiste kihtide remondiks.

Erifunktsioonid

  • kõigi parketitüüpide liimimiseks
  • kiirelt kõvastuv
  • ei sisalda vett

Kasutusala

Lahustivaba, kahekomponentne, väga kiirelt kõvastuv polüuretaanliim parketi liimimiseks. Ideaalne remonditööde tegemiseks väikestes piirkondades ja kilpparketi pealmiste kihtide parandamiseks. Sobilik kasutamiseks küttega põrandatel. ISO 17178 - tugev.

Kulu

Plaatidest aluspõrand: n 0,75–2 m²/l (0,5–1,5 kg/m²) Betoonist aluspõrand: n 1–1½ m²/l (1–1,5 kg/m²)

Pakendi suurus
EAN-kood
1 kg + 0,17 kg 6411511464016
Pakendi suurus 1 kg + 0,17 kg
EAN-kood 6411511464016
 
Ladustamine

Avamata mahutites, temp. üle +1°C, 12 kuud.

Kulu

Plaatidest aluspõrand: n 0,75–2 m²/l (0,5–1,5 kg/m²) Betoonist aluspõrand: n 1–1½ m²/l (1–1,5 kg/m²)

Valmissegu kasutusaeg

umbes 5–9 min (+20°C, 50% RH)

Avatud aeg

umbes 15 min (alusele kantud)

Kuivamise kiirus

1 h (+20°C)

Segamissuhe

Vaik 1 kg / kõvendi 170 g

Tööaeg

Liimisegu eluiga on ligikaudu 5–9 minutit/+ 20°C. Isegi väike temperatuuritõus lühendab oluliselt liimi ja kõvendi segu eluiga.

Pakendi suurused

1 kg (vaik) + 170 g (kõvendi)

Sideaine tüüp

Kahekomponentne lahustivaba polüuretaanliim

Kasutustemperatuur

+15–25°C

Kasutusjuhis

Sobivad aluspinnad on kelluga silutud betoon, vineer, puitlaastplaat, korkplaat ja puitpõrand. Aluspind peab olema kuiv, kõva, sile ja vaba tolmust ja muudest materjalidest, mis võivad vähendada nakkuvust. Eemaldage enne liimimist lihvimisega ja tolmuimejaga tsemendikirme. Betoonpõrandat saab vajaduse korral loodida parketi aluspõranda Kiilto tasandusseguga. (Loodimisega ei saa moodustada sobivat aluspõrandat parketile mõõtudega üle 22 x 70 x 500 mm.) Betooni ja tasandussegu nakketugevus peab olema vähemalt 1,5 N/mm². Plaadile liimimisel soovitame kasutada vineerplaati paksusega vähemalt 9 mm või sarnast. Järgige ka parketitootja juhiseid ja kehtivaid riiklikke eeskirju (Soomes SisäRYL 2013, ehitustööde RYL-eeskirju). Kõva liim vähendab mõõtude muutumist niiskuse liikumise tõttu puidus, kuid samal ajal võimaldab pinge ülekandumist aluspinnale.Enne kasutamist segage põhjalikult vaik kõvendiga etteantud suhtes. Määrige hammastatud liimilabidaga liim umbes 1 m² pinnale ja paigutage parkett vahetult värskele liimipinnale. Kontrollige, kas katte ja aluspinna vahele on moodustunud ühtlane liimikiht ja et parketiplaatide vahelt ei tule liimi välja. Me ei soovita parketti lihvida enne1 tunni möödumist liimimisest. Kõvastumata liimiplekke saab eemaldada ksüleeni või atsetooniga, kuivanud liimi on võimalik eemaldada vaid mehaaniliselt.

Keskkond ja ohutus

Vältige naha ebavajalikku kokkupuudet kõvastumata tootega, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge toote ohutuskaardiga. Teavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.

Soome Võtmelipp