Kiilto Maalarinpesu

Leeliseline puhastusaine veekindlate sise- ja välispindade puhastamiseks enne värvimist. Sobib näiteks värvitud seinte, keraamiliste plaatide, plekk-katuste ja muude metallkonstruktsioonide ning betoonpõrandate puhastamiseks. Loputage maha.

Kasutusala

Kiilto Maalarinpesu on leeliseline puhastusaine pindade puhastamiseks enne värvimist. Eemaldab mustuse ja nõgi plekk-katustelt, metallist veesüsteemidelt ja muudelt plekk-konstruktsioonidelt. Sobib rasvase mustuse eemaldamiseks betoon- ja metallpõrandatelt, nt tööstushallides, garaažides, hooldusjaamades, mootoriruumides ja remonditöökodades. Sobib väga hästi mustuse ja rasva eemaldamiseks raskeveokitelt ja kaevandusmasinatelt. Tootel pole omapärast, ebameeldivat lõhna. Toode on täielikult veeslahustuv ja sobib õliste määrete mahapesemiseks.

Pakendi suurus
EAN-kood
1 l 6411517036019
Pakendi suurus 1 l
EAN-kood 6411517036019
 
pH

Lahjendamata puhastusaine u 13, lahjendatud puhastusaine u 12

Ladustamine

Avamata originaaltaaras temp. üle 1 °C 5 aastat

Pakendi suurused

1 l ja 5 l plastnõu

Sideaine tüüp

Mitteioonilised tensiidid <5%

Kasutusjuhis

Kandke lahus pinnale harjaga. Parema lõpptulemuse saamiseks kasutage sooja vett. Väga mustade pindade puhul laske lahusel enne loputamist veidi aega mõjuda. Loputage põhjalikult sooja veega ja laske enne värvimist kuivada. Vihm parandab tulemust puhastusainet plekk-katuselt või muudelt välispindadelt maha loputades. Pinnad, mida ei saa loputada, puhastatakse kaks korda puhta veega niisutatud puhastusvahendiga ja kuivatatakse seejärel.

Kasutage 1/2–2 l/m² lahust olenevalt mustuse kvaliteedist ja hulgast.

LahjendamineMaalarinpesu (osa)vett (osa)
Tavaline pesu enne värvimist120–50
Plekk-katused ja metallkonstruktsioonid110–20
Survepesusüsteemid110–100
Õlised pinnad15–20
Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Teavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.

Soome Võtmelipp