Kiilto Ksüleen

Ksüleeni kasutatakse dispersioonliimi plekkide eemaldamiseks näiteks PVC-, laminaat- ja keraamiliste plaatide pinnalt. Sobib ka ksüleenipõhiste alküüd- ja epoksüvärvide ja lakkide lahjendamiseks ning töövahendite puhastamiseks (vt värvi- või lakitootja juhiseid).

Kasutusala

Dispersioonliimi plekkide eemaldamiseks näiteks PVD, laminaadi ja plaatide pinnalt. Väga tõhus lahusti rasva ja muu mustuse eemaldamiseks. Sobib ka ksüleenipõhiste alküüd- ja epoksüvärvide ning lakkide lahjendamiseks ning töövahendite puhastamiseks. Enne kasutamist või pealekandmist on soovitatav katsetada, kas pind talub ksüleeni.

Pakendi suurus
EAN-kood
750 ml 6411515410750
Pakendi suurus 750 ml
EAN-kood 6411515410750
 
Erikaal

0,86 kg/l

Ladustamine

Suletud orginaaltaaras 18 kuud (temp. üle 1 °C)

Kasutustemperatuur

Madalaim 15 °C

Kasutusjuhis

Liimiplekkide eemaldamine: niisutage lapp või paberkäterätt ksüleeniga ja pühkige plekk ära. Värvi lahjendamine: segage ksüleeni värviga järgemööda väikestes kogustes. Järgige täpselt värvitootja antud lahjendamisjuhiseid.

Keskkond ja ohutus

Toode sisaldab lenduvaid, kergestisüttivaid lahusteid. Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Teavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate veebilehelt www.kiilto.com.