Kiilto Boord Portede ja tapeedikaunistuste liim

Veepõhine bordüüriliim portede ja muude tapeedikaunistuste liimimiseks kuivades ja niisketes ruumides.

Erifunktsioonid

  • eriliim portede liimimiseks

Kasutusala

Portede ja muude tapeedikaunistuste liimimiseks kuivades ja niisketes ruumides. Sobib ka tapeediservade liimimiseks. Ehitusmaterjalide klassifitseerimissüsteemi heitkoguste kategooria M1 materjal.

Kulu

u 4–5 m²/l

Pakendi suurus
EAN-kood
500 ml 6411511118056
Pakendi suurus 500 ml
EAN-kood 6411511118056
 
Erikaal

u 1,05

Ladustamine

Avamata originaaltaaras temperatuuril üle 1°C, 18 kuud. Pärast pikemaajalist hoiustamist tuleb toode enne kasutamist läbi segada. Avatud nõu puhul tuleb liim kasutada ära kuu aja jooksul.

Kulu

u 4–5 m²/l

Tööaeg

Poorse aluspinna puhul 15–20 minutit NB! Märjalt liimuv. Liimi hulk, aluspind ja keskkonna tingimused mõjutavad töötlemisaega olulisel määral.

Pakendi suurused

0,5 l

Sideaine tüüp

EVA-dispersioon ja modifitseeritud tärklis

Kasutustemperatuur

18–25 °C

Kasutusjuhis

Aluspinnaks sobib seinapahtel või ehitusplaat, samuti paber- või vinüültapeet. Pind peab olema kuiv, tugev, puhas ja piisavalt tasane. Teostage tööd harilikul ruumitemperatuuril. Tapeet ja liim peavad olema toatemperatuuril. Kandke liim harja või peene liimikammiga porte või dekoratsiooni tagaküljele ja suruge see paika, kuni liim on veel märg. Suuremate pindade puhul on soovitatav kanda liim aluspinnale näiteks värvirulliga. Eemaldage värsked liimiplekid kohe puhta niiske lapi või svammiga. Veenduge, et materjalid oleks pestavad. Tugev hõõrumine võib mõjutada õrnade tapeetide pinda, värvi või läiget.

Keskkond ja ohutus

Vältige kuivamata toote kokkupuudet nahaga, kasutage kaitsekindaid. Tutvuge tooteohutuskaardiga. Teavet toote ja pakendi kõrvaldamise kohta leiate kodulehel www.kiilto.com.

M1 EmissiooniklassLEEDSoome Võtmelipp