Meie ekspertteenused

Pakume oma klientidele erinevaid liimimislahendusi, tehnilist tuge ja ekspert- ning katsetusteenuseid. Oleme sina peal tööstuslike rakenduste, protsesside, materjalide ja töömeetodite ning keskkonna- ja ohutusalaste õigusaktidega. Toetame oma kliente materjalide valimisel, liimikoguste optimeerimisel ja toodete õigel kasutamisel. Parimal juhul võime olla klientidele abiks tootmisprotsesside arendamisel.

Me teame, kuidas puit ja liim käituvad

Oma ajakohastatud puiduliimide laboris katsetame puidu ja liimi käitumist erinevates tingimustes. Meie käsutuses on põhjalikud teadmised nõudmiste kohta, mida erinevad puiduliigid, ilmastikuolud, tootmisprotsessid, rakendused ja klassifikatsioonid liimidele esitavad. Need teadmised kajastuvad meie toodetes.

Meie katseseadmestik on kliendi toodangu teenistuses

Tänu meie automaatsele liimi pealekandmisseadmestikule suudame kindlaks määrata kliendi tootmisliini jaoks kõige sobivama liimi. Seadmestikku saab seadistada kliendi tootmisliini iseärasustele vastavaks, mis võimaldab uurida liimi ja materjalide käitumist kliendi tegelikku tootmisprotsessi häirimata. Süsteemi saab kasutada nii pidevalt toimivate paneeliliinide kui ka üksiktoodete valmistamise simuleerimiseks. Vastav simulatsioon võimaldab kindlaks määrata liimi ooteaja ja survealuse aja. Seadmestik hõlmab doseerimis- ja pealekandmisüksust, konveierit ning kuumutatavat pressi.

Katsetame kliendi materjale oma puidulaboris


Oma laboris katsetame materjalide kuumus- ja niiskuskindlust ning tugevust mitmesuguste meetodite abil. Kliente külastavate piirkonnajuhtide käsutuses on mitmesugused mõõtmis- ja katsetusseadmed nagu soojuskaamerad ning salvestavad temperatuuri- ja niiskusmõõdikud.Meie asjatundjad on alati lähedal

Meie peaaegu 100-aastane kogemus liimide alal on kõigi klientide käsutuses. Meie asjatundjad on alati valmis teie väljakutseid vastu võtma ja probleemidele lahendust otsima. Kui pöördute meie klienditeeninduse ja tehnilise toe poole, teenindavad teid eksperdid, kes on spetsialiseerunud teie valdkonnas kasutatavale tootmistehnoloogiale ning materjalidele. Meiega saab alati kiiresti ühendust.

VÕTKE MEIE ASJATUNDJATEGA ÜHENDUST!

Jaga seda lehte